odoslanie udajov dalsiemu oknu.

Na hlavnej stranke mam formular, kde ked stlacim tlacidlo open otvori sa mi nove okno a tam su nejake odkazy na ktore sa da kliknut. Da sa to nejak zariadit tak aby po kliknuti na niektory z tychto odkazov boli udaje odoslane spat na hlavnu stranku? (Tieto udaje sa zapisuju do url).
no de to kdyz to, pokud to okno oteviras pomoci window.open() pres js..
z noveho okna pak do toho puvodniho muzes pristupovat pres window.opener
malej priklad:
--page1.html
..
<form>
<input type=text>
<input type=button onclick="window.open('page2.html')">
</form>
..
--page2.html
..
<a href="javascript: void opener.document.forms[0].elements[0].value='text'">zapis 'text'</a>
..
--
Skusal som (zatial iba v Mozille 0.9.9 na linuxe) ale nejde to. Moj zapis vypada takto:
<a href="javascript: void opener.document.main_form.text.value='text'">text</a>. Ked kliknem na odkaz nic sa nedeje. Na stranke z ktorej sa toto okno otvara pouzivam window.open('file.php'); a je tam aj formular main_form s polozkou text. Podla toho co som nasiel na devedge.netscape.com by tato verzia prehliadaca mala podporovat opener.
no to urcite.. nejsou ty stranky z jinyho zdroje? je to trochu omezeny (kvuli bezpecnosti..)
Najlepsie bude ked sem dam cely zdrojak.
<?php
include("functions/functions.php");
?>
//index.php
<BODY>
<FORM name="main_form" action="index.php" method="post">
<TEXTAREA name="text" cols="80" rows="18" value="edit_box">
</TEXTAREA>
<INPUT name="action" type="submit" value="Open" onClick="window.open('file_selection.php'); return true;"/><br />
...
</FORM>
</BODY>

//file_selection.php
<body>
<a href="javascript: void opener.document.main_form.text.value='phpinfo.php'">phpinfo.php</a>file<br />
...
</body>

Stranky su v tom istom adresari.
<TEXTAREA name="text" cols="80" rows="18" value="edit_box">
=>proc value?

<INPUT name="action" type="submit" value="Open" onClick="window.open('file_selection.php'); return true;"/><br />
=>ten input nemuze byt typu submit, protoze se ta stranka hned odesle (tim padem zanikne document.main_form) - dej type="button"

//file_selection.php
<a href="javascript: void opener.document.main_form.text.value='phpinfo.php'">
=>sory, zapomel jsem na zavorku:
void(opener.document.main_form.text.value='phpinfo.php')
nebo treba
opener.document.main_form.text.value='phpinfo.php';void 0;