Zarovnání layeru

Jak můžu zarovnat layer/text na dolní pravý roh?
ceho?
btw. layery jsou rekl bych dneska trochu out :-)
Mám na stránce 3 rámce pravý dolní,horní a levý...(www.di-hell.wz.cz).
V horním rámci mám panel ve kterém jsou odkazy.....když to všechno hodím na net a vyberu nějaký odkaz tak se mi v pravém dolním hodí chyba(nenalezena),ale na hadru to všechno funguje tak jak má!!!!Stránky jsou přitom dobře nazvány(bez háčků,čárek a mezer...)

prosím odepište........
Di-hell a to je prave tvuj pripad :)) kdyz chces pouzivat ramce tak se to opravdu nauc !! Nemuze ti to fungovat to je jisty ve zdrojaku mas peknej chaos :)) nazev ramce (iframe) a cokoliv pises nemuzes dat prece name="pravý dolní" proc tak blbej nazev? a navic jeste mezera v nazvu Nazvy ho treba main nebo jednim slovem hlavni a nebo kdyz uz tak pravy_dolni miszo te mezery podtrzitko :)) A chybu kterou delas je to ze jak pouzivas to menu xara webstyle tak tam nekde nevim presne kde to tam je protoze ho nemam zkratka nekde tam je jmeno okna (frame) a tam zadas pokud teda pouziju ten tvuj divnej nazev :)) pravý dolní (pravy_dolni) a pak vsechny odkazy a menu budes posilat na ten hlavni ramec. target="main" nebo target="pravy_dolni" no snad to nejak pochopis :)) radej si o tom neco precti :) Jo a jeste neco tim ze napises tvuj dotaz tisickrat ve foru tim se odpoved neurychli :))