Proč mi nbefungujou applety na webzdarma.cz

Nevim proč ale u konkurence mi applety fungujou v pohodě ale tady se mi nepusti.Poradte mi prosim kde je chyba.

Diky moc.
Nagano ICQ 176317979
apletu sice moc nerozumim ale dejsem adresu natvoje stranky on ti možní někdo poradi v čem máš problém
Ok tak tady jsou ty stranky:

www.novemesto.kvalitne.cz

Mrknete na to a poradte mi pls.
Nagano
pěkne starnky ale bohužel jsem tam žadnej aplet nenašel prohlidl jsem asi tři zraojaky kdyřtak napiš ve kterym souboru je ten problem
applety jsou ty rolovaci listy ktere jsou sedive protoze se nenactou.Kdyz na ne najedu mysi tak dole mi to napise ze se nemohl pripojit k wz.cz

Dik ¨za pochvalu.

Nagano
zdese že ti to už vunguje jedine co bxch ti doporučil aumistit se na wz i ty souibory co pro JSAplety načitaš os jiuď
meno nalavo aj hore.. (to roztahovacie) mi bezchybne ide.. opravil si to uz alebo to ide len mne ?:) (mam IE5)
menu nalavo aj hore.. (to roztahovacie) mi bezchybne ide.. opravil si to uz alebo to ide len mne ?:) (mam IE5)
No uz jsem to opravit.Ale jde mi to jedine tak kdyz ten soubor class taham odjinud nez z wz.cz . Myslim si ze nemam prava na to otevirat na wz aplety a hlavne soubory *.class.

Ale necham to takhle. Diky za ochotu.

Nagano