Porušování pravidel

Našel jsem na netu stránku, která se mi nezdá svým obsahem. Mohli byste se na ni podívat? Děkuji za brzké vyřízení. http://www.hackingpage.wz.cz
Pokud tam není návod jak hacknout něco, tak nejde o porušení pravidel.
Dívál jsem se na to a řekl bych, že to je v pořádku. Stránka pouze podává informace o téma hacking. Ve většině případu tam radí správcům i obyčejným lidem, jak zabezpečit svůj sytém před hacknutím. Ale nic co by bylo naopak (napadnouit systém) jsem tam nenašel.

Kdyby to přece bylo porušení zákona, nevyšly by taky knihy o hackingu. A těch je hodně.

Tomík.
jo bonzovat nam bylo vzdycky vlastni...a kdyz uz, tak bonzujeme Adminovi primo!:-)
Asi ho necim nastvali, protoze v aktualitach na te strance pisou:

2.4.2003 - Za pomoci jiwecka stránky dostaly zcela novou podobu a grafiku.

Jestli je to ovsem ten stejny jiwecek
Tak to je dobrý :-))
:-)
Tak to je hodne dobry ... copak ... ze by se nedohodli na odmene ...
Rop
Tak to není ! Jenom nás jakožto autory zajímalo, jestli naše(teda teď už jeho) stránky neporušují pravidla wz.
Tax tam mel napisat ... ze si tu stranku stvoril a chces si overit zdali neporusujes pravidla ... takhle to vypadalo dost blbe ...
Cus
Rop
c'est une langue originale ... ;)
On tu stránku nestvořil, tu jsem dělal já, on jen přišel s tim že se mu nelíbý moje strará grafika a řekl že takhle by to bylo lepší, no mě se to taky líbylo víc, tak jsem to tam dal, ale jiwecek nemá s textama nic společnýho ! On udělal jen rámy a levé menu, tím to končí.
Abrams kecá! Byl to zprvu náš společný projekt, ale protože mě to už nebavilo a hlavně s ním (on říka se mnou) není žádná spolupráce. Pak asi po dvou měsících jsem se mu ozval, že bych mu předělal stránku do rámů a udělal veškerou grafiku v programu Xara Webstyle 3.1 . Tak jsem mu to udělal a řekl mi, že se mu to líbí. Poté ale změnil pozadí a úplně to překopal (samozřejmě je to otřesný, ale budiž). Tak teda nevim, co tady Abrams (dříve Shaman) kecá !

P.S.:Abramsi, ve slově libit se nepíše tvrdé y, ale měkké. Odkdy je slovo líbit ve vyjmenovaných slovech. Za to by tě Vešicová zabila.
Jo grafiku, ale ne texty. A z tý tvý grafiky zbyly rámy a levý menu.
Opravdu přínosná diskuse pánové, od začátku až do konce. Nechtěli byste to přesunout na píseček před domem?
:o))) moc pekna diskuze... ted se teprve dostala ta uvodni otazka do spravneho svetla... "nasel jsem na netu stranku..." :o)))
ha ha ha
je zajimave, ze na tohle ma nekdo cas(ty 'hadky')
a co se tyce grafiky ... velmi slabe
jinak gratuluji k dalsi kopii toho, ceho uz je na netu nepocitane

ad Xara ... tu snad umi ovladat i sekretarka ... takze s tim bych se moc nechlubil ... co tak napsat vlastni scriptik?

ale abych jen nebuzeroval ... musim priznat, ze odkaznik je fakn .-)