prosim o zhodnoceni a kritiku meho webu

Zdravim vsechny na tomto webu, jiz par mesicu mi funguje muj web venovany daewoo nexia a proto bych byl rad, kdyby mi jej nekdo zkritizoval, co tam je jeste spatne aby to bylo na 100% :)
http://daewoo-nexia.wz.cz
po grafický stránce dóst dobrý - klobouk dolů, moh by ses tím živit!
grafika je dobra - prehledna a rozhodne neurazi. Ale v tom zdrojaku bych se jeste povrtal. Napriklad nechapu tento zapis na konci dokumentu

<style></style>BODY {
SCROLLBAR-FACE-COLOR: #99CCFF; SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: #116ca0; SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: #bec6da; SCROLLBAR-3DLIGHT-COLOR: #7099d2; SCROLLBAR-ARROW-COLOR: #ffffff; SCROLLBAR-TRACK-COLOR: #FFFFFF; SCROLLBAR-DARKSHADOW-COLOR: #7099d2

definice stylu ma byt uvnitr tagu <style> , ten navic musi obsahovat atrubut type="text/css", ktery definuje jaky stylovy jazyk byl vlastne pouzit... no a dotretice definice stylu patri do hlavidky okumentu (tedy pod element <head>) a ne az nekam na konec stranky... mozna teh chybicek bude vic, ale tahle na me zapusovila nejvic ;-)
> musi obsahovat atrubut type="text/css"

NEMUSÍ, naopak si myslím, že je naprosto zbytečný.
Prohlížeč pochopí, že uvnitř tagu <style> je CSS stylopis

Je možné, že některé prohlížeče z roku raz-dva, které já osobně bojkotuju to nepochopí, ale to je jedno promile z celkového počtu návštěvníků.
Zde si dovolím oponovat.
Atribut type JE povinny a musi urcovat jazyk, kterym je popsan styl dokumentu. Prohlizec v zadnem pripade neni povinnen se stourat v obsahu tagu style a podle nejajkych prvku syntaxe rozpoznavat v cem jste to vlastne psal, vysledek takove detekce by produkovaly nejednoznacne vysledky a takove prehmaty si muze dovolit snad jen MS, nebot bezny uzivatel ma z takoveho pristupu pochopitelne radost (prece kdyby vsechno fungovalo perfektne byla by tu nuda :-).
Snad se tu ale shodneme na tom, ze v této veci nehraji zadnou roli intuice, osobní názor jak by to mohlo fungovat. Rozhodující pro programatory je to co uvadi spefifikace XHTML a HTML, podle kterych jsou vyvyjena renderovaci jadra prohlizecu a podle kterych autori stranek vytvari sva dila.

Zde je výcuc definice typu dokumentu - DTD pro W3C-HTML 4.01

<pre>
<!ELEMENT STYLE - - %StyleSheet -- style info -->
<!ATTLIST STYLE
%i18n; -- lang, dir, for use with title --
type %ContentType; #REQUIRED -- content type of style language --
media %MediaDesc; #IMPLIED -- designed for use with these media --
title %Text; #IMPLIED -- advisory title --
>
</pre>
poznámka: #REQUIRED znamená VYZADOVANO.

a specifikace se k tomuto atributu vyjadruje rovnez jasne:
"This attribute specifies the style sheet language of the element’s contents and
overrides the default style sheet language. The style sheet language is specified
as a content type (e.g., "text/css").
! Authors must supply a value for this attribute; there is no default value for this attribute. !"

BTW, s vasim osobnim bojkotem starsich prohlizecu bych i souhlasil ovsem pouze ve smyslu nasledujici formulace: "Bojkotuji prohlizece, ktere chybne interpretuji obecne internetove standardy".
Netvrdím, že to tam nemá být, ale viděl jsem spoustu stránek, kde to není a nic se neděje (rozchodil to i IE3 a Netscape)

Já osobně používám externí stylopis (atribut type="text/css" tam mám)
Miloshi, miloši,
1. Proboha nepodtrhávej nadpisy !
2. Odkazy jsou prakticky nezjistitelné, něco je podtržené, něco tučné jako odkaz a něco tučné jako nevím co !(asi datum a nadpisy :-)
3. V diskuzi máš použitý frame, to je dokonalé zdezorientování uživatele..
4.atd atd.
5. Grafika tam žádná není, ale je tam vcelku dobrý design (praktický)
6. Obsahově dobrý
Jsem zastánce jednoduché grafiky,přehlednosti uživatelsky příjemného rozhraní :-0

http//:audioedit.wz.cz

hlavně to nekritizujte = jsou to staré stránky ! :-0