Kritika

Dobrý den, prosil bych o zhodnocení stránek http://www.goman.iglu.cz , co se týče hlavně po stránce grafické, na HTML se radši ani nedívejte, to by dopadlo.
Děkuji

Janák KArel
Není to špatné, ale na můj vkus moc barev a ty hvezdičky (nebo sníh, nebo co to je) akorát znesadňují čtení textu.

A to Flashové menu by mohlo trochu ladit s pozadím (nebo opačně)
A když už jsi použil Flash, bylo by fajn využít jeho potenciálu naplno (to menu je dost statické)

pokud bys měl zájem, viz moje stránky o flashi: www.flash-help.wz.cz
Přiznám se, že já budu trochu kritičtější. Je to dost barevně splácané. Celkově je to dost slepenec všeho, co se naskytlo. Byl bych na Tvém místě trošku jednotnější, jak barevně, tak rozložením. Na černém pozadí sice ostré barvy vyniknout a možná by se z nich dal udělat i zajímavý grafický vzhled, ale nemůžeš to kombinovat s něčím, jako je tvoje barva menu. Menu tam nezapadne ani geometricky.
Tyhle slova nemyslím nějak špatně, ale ptal jsi se na grafiku a přiznám se, že ji nepovažuji za moc dobrou.

4DoubleThink: Máš pěkný stránky. Fakt dobrý.
Kazdy nekdy musi zacii.Hawk
Však dobrý, já mu však neříkám, že je neschopnej, že to neumí, nebo že se na to má vykašlat. Moje první stránky taky nevypadaly skvěle. Ale on stál o kritiku, tak jsem mu napsal, co se mi tam nelíbí a myslím, že to byla i docela konstruktivní kritika. On ji taky přijal dobře, tak jak jsem ji mínil (alespoň dle reakce mailem). O to tu jde. Já rozhodně nechtěl shazovat jeho web.
Není to špatné , jen treba natom popracovat