Prosim zhodnotne moje page

Zdar lidi, delam stranky pro nas fanklub a chtel bych se zeptat jak se vam to celkove libi. Prosimvas, hlavne se nedivejte do zdrojaku :-))))) je v nem takovej bordel ze by se z toho jeden po.... :-))) ta adresa je: http://lesnafans.euweb.cz
Já myslim že to ujde.
Je to psaný ručně?
Doporučoval bych ti v "anketách" ty dvě co tam sou dát vedle sebe.
Jo slušná page.Teď zhodnoť mou page mareksatanik.wz.cz - je to má první stránka takžě asi nic moc!
vzhled radsi nekomentuju, ale obsah zajimavy - myslim tedka ty fotky z luzanek
uz jsem tam nebyl hodne dlouho a kdyz clovek zavzpomina na ty navstevy >30tis. tak zamrzi dvojnasob, ze ty navstevy jsou v ted tak mizerny (viz dalsi fotky)

jak jsou ty fotky stare? predpokladal jsem ze aspon ten travnik je pouzitelnej na fotbal (ty armenci tam pry trenovali tak nevim)
To mira: to se ti ten vzhled tak strasne nelibi? :-))
PS: to Johny: jo ta stranka je komplet psana rucne, ani pismenko z FP ci podobnejch sracek! :-)
2 dave: nechtel jsem kritizovat, kdyz se da najit i neco pozitivniho
ten vzhled neni tak strasny, ale celkove to pusobi dost ... ehm amatersky (nic ve zlem)
chtel bych udelat neco lepsiho (design si necham udelat, obsah bude dodavat doufam vic lidi a technicky to zvladnu sam) ... ve ctvrtek se domluvime
To mira: no hele, kdyz uz jsme u toho, tak
1) slovo amatersky je dost relativni....(chapes co myslim)
2) ja su amater :-)) a su na to taky hrdej, protoze kdybych si predstavil, ze bych byl takovy to pako co sedi u komplu 5-8 hodin denne a nedelal nic jinyho nez stranky v PHP (presnej pripad myho spoluzaka.....mladi v prdeli pro par supu.....) tak bych se asi poblil.
3) pokud zaplatis domenu a design tak OK PS: ten muj kamos by to udelal za 1000Kč se vsim vsudy....
4) urcite znas hodne ceskejch hooliganskejch stranek a co ja vim tak ty page co delam obcas po vecerech ja jsou docela nadprumer, kdyz se treba podivas napr. na "Crime boys" z Hradce Kralove - jeden velkej frame a samy anigify nebo treba fandove Slavie - ta stranka je taky dost prd.

Celkove mam ze sve prace dobrej pocit a myslim ze ty page sou prehledny a nepusobi jako drat v oku......jasny mas pravdu, je to naprosta amaterina, ale poctiva!

PS: ty des zitra ke Svedovi? Ja si sakris nejak nemuzu vybavit kdo ses.... :-)))

PPS: ale mas pravdu, rozhodne to chce placeny stranky s profidesignem a taky celej tym lidi kteri by na ne psali a ne aby to vypadalo tak, ze jedny page dela Medved a jedny ja.....

Zdravi Dave
<HTML>> amatersky je relativni

absolutne souhlasim, nic proti tomu nemam, sam si toho designu vetsinou moc nevsimam, jde hlavne o obsah

> kdybych si predstavil, ze bych byl takovy to pako co sedi u komplu > 5-8 hodin denne a nedelal nic jinyho nez stranky v PHP

no to dik, ja nekdy sedim i o dost vic :/
ale v php uz nedelam tak moc

> pokud zaplatis domenu a design tak OK PS: ten muj kamos by > to udelal za 1000Kč se vsim vsudy....

chtel bych spis dotahnout Medvedovi stranky k profesionalite, btw: ta tisicovka je dost smesne cislo :-))

> Ja si sakris nejak nemuzu vybavit kdo ses.... :-)))

nejsu brnak a nechodim do kotle takze asi proto

> ale mas pravdu, rozhodne to chce placeny stranky s
> profidesignem

profi ano, ale spis lidi, ktere to bavi, ve volnem case, protoze nevim kdo by to mel platit</HTML>
To mira: no co se tyce Medvedovych stranek tak k obsahuz nemam nejmensi pripominku....je paradni! Ale ten design je strasne obycejnej a jednoduchej....rozhodne by to chtelo grafickej design apod....nemyslis?

Zdravi Dave
jednak to, ale i dalsi veci (treba tipovacka), nevim co vsechno, treba nekdo prijde s dalsima myslenkama
ale jinak ty stranky jsou super, mnohem lepsi nez oficialni web

nejak se domluvime, u piva to pujde lip ;-)
To mira: jasny, uz se tesim! Ale slib ze zacnes chodit na fotbal! :-))
PS: jo s tim oficialnim webem mas recht, zajimalo by me co na to ty jako profik rikas? Ja myslim ze ten web je celkove naprosta srac.. celkove ta stranka je strasne odflakla zejo?
ja docela chodim, ale ne do kotle, nejak se na tohle uz necitim :)

ad oficialni web: radsi no comment