a co rikate na tohle ? http://www.great.czechian.net/cotta.htm

potrebuju kritiku tak se vyadrete k mojemu dilu, i kdyz jeste neni hotove, ok ? diky

http://www.great.czechian.net/cotta.htm
No ehm, jaksi soubor cotta.htm nelze otevrit :(
Mi to teda najelo, ale co proboha chceš hodnodtit? Vždyť tam VŮBEC nic není!

Flash, pěkná věc :-) Ale já jí na webu příliš nefandím. Pro animace, banery či různé interaktivní blbinky jo, ale dělat v něm celý web se mi nelíbí.

Graficky to zatím jde. Jedna věc mě i přes to nic, co tam máš, praštila přes prsty - a sice, téměř žádná interaktivita s uživatelem. Ono si to furt dělá co chce a já nemám vůbec pocit, že mám šanci prezentaci nějak ovlivnit a dostat se k tomu, co bych chtěl.
Na první pohled hezký, ale mám pár výhrad:
1) Česká republika se píše mlý r
2) U toho místa firma to skroloje podle mě pomalu, chtělo by to nějakou možnost volby
3) Pokud ti u tý firmy ujede text nahoru, tak v úrovni ohně už text nelze přečíst a musí se počkat, až dojede výše
4) Jak psal Pavel, u mě Flash= interaktivita, a to u tebe chybí
Vážně se píše Česká republika?

Já píšu velké R, ale ve velkých písmenech jsem měl vždycky zmatek ;-)
Jo, určitě, a ještě:
5) Co ten Untitled document (tag<TITLE>)
No, ehm, zkus kliknout na prvni, pak druhou a pak treti sipku dole... jinak to docela ujde, jenom otravuje to neustaly loading, chtelo byt to celej flash do jednohoh souboru.
Samozrejme, zkousnout se to da, ale kdyz sem prisel poprvy, tak sem pustil prvni, nic moc, tak druhou a supermix ;)
zkousel jsi to pres modem? po pevny to beha docela fajn, ale pres modem to nema cenu...mozna zkus najednou nacist celej web a ne aby to porad hazelo "nahravam..."

Mimoto: pokud se jedna o firemni prezentace, kde hlavnim ucelem je informativnost, tak by je neresil flashem...hodne lidi to odradi - myslim ta
rychlost nacitani!

hodne stesti!
Máš ještě co dělat, ale jako základ slušné.
Oprav tu Českou rep.
No,je to jako by se mi to sekalo.Běžící text jde moc pomalu,jeden řádek jsem přečetl desetkrát a ještě jsem čekal na druhej.Loading mi nevadil(měl jsem to během 2 sekund).Jo a písmo v plameni je na ho*no.A jak to je?Gotta.cz nebo Cotta.cz?Je to vůbec c,či g?To písmo změň na čitelnější!
Souhlasím s FastIkarem a Pavlem-INTERAKTIVITA!