pomoct s Javascriptem

Cau lidicky!
Potreboval bych od Vas napsat par jednoduchejch javaskriptiku.
Mam toho hodne a javascript se mi ucit nechce - potrebuju toho jen malinko.
Prvni skriptik by vypadal asi takhle:
Mam viceradkovej formular:
Vec1: <Input type="text" name="txt1">
az
Vec20: <Input type="text" name="txt1">
na velkejch monitorech to vypada dobre, ale na 800x600 je to hruza. Nekdy se vyuziji jenom prvni tri radky, nekdy vic-podle potreby.
Chtel bych aby se prvne zobrazil jenom jeden radek a vedle nej by bylo tlacitko dalsi radek, po zmacknuti na tlacitko by se odkryl novy radek a tlacitko se presunolo na konec.
doufam ze to pujde,
mnohokrat dekuji
No... být tebou, tak se ten JavaScript radši naučím ;-)
Samozřejmě, že by to šlo, ale čím to bude složitější, tím je větší riziko, že se to zobrazí blbě v různých "alternativních" prohlížečích. Zkus tu stránku proto koncipovat trochu jinak. Možností je celá řada ;-)
S prohlizecem bych si nedelal starosti, ten skript by byl v rámci firemni site a tam vsude je MS Explorer.
Javu bych se rad naucil, ale ten cas mi k tomu chybi.
Tak kdyby nahodou nekdo z vas nemel co delat, mohli byste mi sepsat ten skriptik pls?
dik
Pro Hoppika: pozor! mezi Javascriptem a Javou je rozdíl :-))
1) zaradis elementy:
<table border=0><td id="inputy">-- input --<td valign=bottom>-- tlacitko --</table>
2) funkce v JS vyvolana tlacitkem
document.all.inputy.innerHTML += --input--

chce to jeste zdokonalit ale nemam moc casu tak aspon neco

PS: nauc se JS !
document.all je zavrzena MSIE only konstrukce, a presto ze exituje stejne pouzitelna metoda (v ramci W3C DOM) funkcni i v konkurencnich browserech, se v kodu nesmyslne objevuje neustale dokola. Pouzijte misto ni GetElementById["input001"] (nemusite se obavat zvlada ji i zmineny MSIE)
nemaj tam bejt normalni zavorky?
jkt : pochopitelne maji, omlouvam se za drobnou mystifikaci :)

getElementById(DOMString idelementu);
Jo moc dik za odpovedi, ale teda vubec netusim co s tim :o(
george: co ja vim, mohlo to treba bejt pole...

skopcik: s cim? jestli se dobre koukam, tak je tohle tvuj 1. prispevek v tomhle threadu...
george: chtel jsem si to taky vyzkouset...