ovladace udalosti, javascript help suurne

Caute ludkovia, prave robim jednu stranku a stroskotal som pri jednej veci.. potrebujem odoslat formular do ineho frame, a potom jeho obsah zmazat, (Internetovy obchod) .. mal som jedno riesenie, pri odosielani som si spravil function posli() { formular.f.submit(); formular.f.reset(); } .. to slo.. lenze teraz to uz nemozem pouzivat, pretoze musim pouzit <Input type="image" name="zmazat" a <input type="image" name="pridat" .. koli php scriptu ktory spracuvava formular.. cize
povodne:

<head>
<script>
function posli () {
document.f.submit();
document.f.reset();
}
</head>
.... bla bla bla
<input type="button" OnClick="posli();"...
toto bezalo v pohode;)

lenze teraz MUSIM mat <input type="image" src=./gif/green.gif" .. koli tomu blbemu phpcku, nehovorte mi ze si mam dat input type="buton" onclick="posli(); name="posli" .. to by aj slo, lenze ja nemozem puzit button :) cize . skusil som to volat pri onsubmit.. ale to akosi nejde.. pri onsubmit som xel formular zmazat, ale zmazalo mi ho este skor ako ho poslalo.. blbost, kedze to javascriptu sa vobec nerozumiem, moze mi tu niekto napriklad napisat nejaky skriptik ktory mi zmaze cely formular napriklad o pat sekund ? alebo existuje udalost ktora sa vykona az ked je formular urcite bezpecne odoslany ?

a prosim, rychlo