Prozba

Přeji hezký den,

Chtěl bych vědět jedno info. kdo zváz dělá ve Flesh potřeboval bych vědět jak se natavuje plocha a stránka jak sá dává na střed? děkuji
jestli chapu otazku dobre a mas na mysli vyslednej swf soubor vlozenej do html stranky - to neni otazka flashe, ale html. do tagu <div align="center"> vloz kod definujici swf soubor. Vertikalne by mohl fungovat valign. zdravim
Zkus otazku vice specifikovat :o) ja ju presne nepochopil snad je to tak spravne co pise EIS :o)
Ano to jsem přesně zkoušel ale jak začnu stránku editovat ve flash tak potom mi stránka zase skočí doleva a musím na psat ten tág ještě jednou a pořád. Díky
Tak nepouzivej to hrml co ti nabidne flash a udelej si vlastni Html stranecku a s toho flashe si pak jen vytahni ten soubor SWF a vloz ho do te tve stranecky kam chces pak po kazde editaci prepises jen ten swf soubor a je to :o) A zustane porad na jednom miste :o)
Tam ve Flashi se to někde dá nastavit, stejně jako pozadí tý stránky atd. Musíš to tam najít, já měl Flash trial verzi na měsíc a chybou windowsů se ukončil po dvou dnech :-(((

Když už jsme u toho, nevíte, kde seženu crack a češtinu na Flash? Docela by se mi to hodilo. (Nebo je registrace zadarmo? Asi ne, co?)
Cestinu sezenes tam kde vsechny cestiny. A to na http://www.cestiny.cz
A crack na flash toho je na netu tolik ze se to snad ani hledat nemusi :o). Pokud vis jak se takove veci hledaj tak ho najdes presne do 1 minutky :o)))
Teda kecam najdes ho tak do 10 sekund :o)
Díky skosímto