Co rikate na moji stranku.



Moje stránka ---www.steny.wz.cz--- jak se vam libi?Omlouvám se za ten Guestbook je to ňáký podělaný zkousel sem to opravit ale nejde to.
Tak snaha tu je ale chyby to nejdulezitejsi :o)) nevidim vubec ale ani kousek nejake grafiky jen samej text :o) ze bych mel zaple vypinani obrazku :o)
:-) ach jo, zase ten blabol o "optimalizaci pro MSIE" navic dokonce 6.0, co si pod tim mam predstavit ?

Bud delam stranky v html, xhtml nebo ne. Optimalizace pro MSIE neni nic jineho nez umyslne vkladani chyb do (x)html tak aby je korektne zobrazil pouze tento browser, a nebo ma takovato hlaska za cil autorovi kryt zada pro pripad, ze by jeho kod nejake chyby obsahoval a on o tom ani nevedel. :-)

Zkus si projet stranky validatorem a namisto optimalizaci pro MSIE zkus uvest neco v tom smyslu, ze si stranky muzete prohlednout v cemkoliv co v dostatecne mire podporuje standard ten a ten.
Můžete se podívat také na náš web :))
http:\\digitalsoftworks.unas.cz
Mimochodem máš velmi zvláštní web..
Dobry den Josefe,
Vy mate take zvlastni web, vyznacuje se dvema body :
1.) je nepristupny a nevalidni
2.) a nedodrzuje zadne standardy vydane konsorciem w3

ad 1.) Kdyz pouzit technologii Flash, tak i s HTML verzi. Navic se mi diky tomu Flashi neuveritelne seka mys, takze prozitek z webu je ta tam...
To je tak v kostce vse.
jj, zvlastni web... A nefunguje mi kniha navstev abych to tam moh napsat...
knihu jsem opravil.A co je na mý stránce tak hroznýho?Jak podle vás vypadá normální stránka?