Pozadí v tabulce

Potřebuju uvnitř tabulky přes celou její výšku udelat dva pruhy pomoci svych obrazku na pozadi ktery se opakujou svisle. Jenze kdyz ten obrazek dam do parametru background tagu <table> tak je to to samy jako kdybych to dal do každý buňky a ty pruhy jsou potom posunutý. Nevíte jak to udělat aby to tak nebylo? Dík moc Tomáš
Ja se v tom az tak moc nevyznam, tak nevim, jestli ti poradim spravne.
Myslim, ze s tou tabulkou, jak ji mas ty vytvorenou to neudelas, ale nevim...
Zkus tu tabulku vytvorit skriptovani
Tady je priklad...muzes si tam nastavit ty okynka kde chces a kolik chces.
Kazdy se da pak obarvit zvlast. Pozadi se mi tam podarilo strcit pomoci souboru CSS.





<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 4.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<title>Obsah s jakkoli divokým kódem a s patičkou</title>
<style>

#obsah {position: absolute; width: 500px; top: 120px; left: 150px; background-color: green}

#hlavicka {position: absolute; width: 760px; height: 120px; top: 0px; left: 0px; background-color: silver}

#levy {position: absolute; width: 150px; top: 120px; left: 0px; background-color: pink}

#pravy{position: absolute; width: 110px; top: 120px; left: 650px; background-color: blue}

</style>
</head>

<body>
<div id="obsah">Obsah s jakkoli divokým kódem a s patičkou</div>

<div id="hlavicka">Hlavička</div>

<div id="levy">Levý sloupec</div>

<div id="pravy">Pravý sloupec</div>
</body>



Ukazka myho pouadi v jednom okynku: punkie.mysteria.cz
- pro nastaveni pozadi tvoreneho obrazkem slouzi v CSS vlastnost
background-image: url(http://www.server.cz/priklad.png);

- k nastaveni vychoziho umisteni tapety vlastnost
background-position : [top|left|right|bottom|center] ... ;

- k nastaveni rezimu opakovani tapety pak
background-repeat : [repeat-x|repeat-y|norepeat|repeat];

- lze pouzit i vlastnost urcujici zda ma tapeta scrollovat s obsahem stranky ci drzet pozici relativne k oknu browseru
background-attachment : [scroll|fixed];
MSIE vsak toto neumi, takze se prakticky jedna spise o volitelnou featuru pro ty s lepsimy browsery.

z vaseho popisu problemu jsem si vsak nebyl prilis jisty, jak si pozici onech pruhu vlastne predstavujete. Hodil by se link, nazorny nacrtek, nebo proste presnejsi popis.
No predstavuju si to takhle:

I I
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
I text I
I I
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
I I

kde ty I je moje cerchovany ohraniceni. Jestli to jse elegantnejc nez tabulkou tak to je mi jedno
Tak to jsem fakt nepochopila, zkus poslat zdrojak, at vime, jak to ma vypadat a k tomu napis, co s tim chces :-)
Nazdar, asi vím co myslíš. Mrkni se na tatraklub.wz.cz v levém rámu jsou na tabulkách použity obraje jako BG. Pokud je to to co myslíš, tak si otevři stránku tatraklub.wz.cz/levy a mrkni se na zdrojový soubor, popř si stránku ulož, je to lepší.

Kuba

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
II TEXT II
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII