stranky

co rikate na www.aasclan.wz.cz
ted se ucim php abych to predelal na neco radnyho (zatim je to reseny dost stupidne:)
no to levý menu mě hned odradilo a dál jsem to nezkoumal ... špatně se to čte
ahoj prosim mohl bys mi poslat nějakej editor nebo poradit




předem diky ebist[_]o
jako ja?
a s cim?
poradim ti... zacni ve FrontPage, jelikoz nikdo uceny z nebe nespadl
sleduj ten kod ktery vytvari a uz se z nej (ale neber si moc priklad :))
pak si zkus postupne psat neco rucne z hlavy a postupem casu budes psat z hlavy vsechno... editor neni podstatny..
jinak ja pouzivam HydraPHP1.7 ale to neni podstatne
S tím FrontPagem bych přibrzdila, z toho se člověk nemůže naučit nic dobrého (mluvím z vlastní zkušenosti, tenhle fantastický nástroj mě od psaní webů skoro odradil!). Jakýkoli jiný editor poslouží líp. A na internetu jsou kvanta a kvanta učebních webů... http://www.kosek.cz
Opravdu není nad ručně psaný kód.
Zdar mam otazku, jak jsi docilil toho, ze se nezobrazuje zdrojovy kod? Prave to chci pouzit na svych strankach a nikdo mi zatim neporadil...
2PiGi .. php kod je skrytej sam ze svy podstaty a javascript neskryjes..
Může mi někdo poradit jak mám udělat stránky jako typu www.quake.cz/diverse ? Jaký je na to zdrojový kód?
jeden z duvodu proc sem do HTML sekce nelezu je ten, ze je to tady slozeno jen z amateru a obcas me z tech dotazu zustava rozum stat....

zpravy od machru co jsou lini precist si o necem byt jeden radek ale machrovani by jim slo... posledni perlicka:

od cloveka co nevi proc se mu do DB nezapisuji data:
"mysql je dobře, protože to neukládá nic ani do auto_increment"

>Může mi někdo poradit jak mám udělat stránky jako typu www.quake.cz/diverse ? Jaký je na to zdrojový kód?

tohle se ti taky moc povedlo....

Freya: tebe beru s rezervou,ale nemuzu namitnout nic protoze se mi ze vsech prectenych prispevku zdas velmi schopna a rozhodne ne lina jako ti ostatni zde.... je fakt ze FP je hnus,ale psat to hned z hlavy nebo z ucebnice je pro ty liny kuze tezko realizovatelny.....


pro ne neco jako www.jakpsatweb.cz je moc slozity a tak se radsi debilne ptaji na foru....

jo a jeste dodatek co se tyce Koska....
IMHO
nemam rad jeho literaturu a osobne musim rict ze nechapu ty co si ji koupi.
V porovnani s knizkou: PHP programujeme profesionalne
se nechyta...

ja se nejen PHPckem zivim a proto muzu rict ze obcas kdyz se stane ze mi neco z manualu vypadne z hlavy a chci se mrknout do knihy tak v te jeho bych si moc nepomohl.....

ale co nadelam....
All these words I don't just say