Co vy na můj web?

Napište mi co si myslíte o mých stránkách. Jen pro začátek-nejsou tam použitý rámy!
No sou moc pěkný ale mam tušení že s adresou by se hodnotilo líp :-]
Pardon. Ano tento malý detail jsem opomenul! Takže http://mareksatanik.wz.cz :-)
docela dobry.. akorat mo tam trochu chybi kapela Slipknot...
Hochu hochu...procpak si myslis ze <IFRAME> neni RAM? Je to takzvany inteligetni ram...ale... :) Zkus php. :) Vzdyt je to tak proste...:) Ale jinak se ti docela povedlo. Neni to spatny. :) Kdyz sem ja zacinal tak sem necemu takovymu vzhlizel. :o)
dobrý--to logo a menu a satanismus to si dělal sám nebo ti v tom pomáhal nějaký grafický editor s nějakým takovým efektem?

Jestli jsi to dělal sám máš můj obdiv taky bych chtěl takhle malovat
To Hyper: IFRAME jsou jen v reklamách či jiných věcech, které jsem nedělal já. (ankety, počítadlo,...)
koukam, ze mas nadpis mym oblibenym ozdobnym fontem....jmenuje se to tusim Thunderbird :-)
scrolluje to uplne zbytecne do strany....
To Freya: A kde? Máš radu jak to vyřešit?
V Novinkach. Jdu mrknout na zdrojak.
netestovala jsem to, ale jsem si prakticky jista, ze je to timhle css:
/*web*/
#menu {position: absolute; width: 14%; height: 122%; top: 12.35%; left: 0px}
#menu {background-image: url(background.jpg); color: black}
#text {position: absolute; width: 100%; top: 18.0%; left: 15%}
#hlavicka {position: absolute; width: 102%; height: 12.35%; top: 0px; left: 0px}
#hlavicka {background-image: url(background.jpg)}

...výsledná šířka výrazně překračuje 100% šířky okna.... ;-)
To Freya: Jenomže při 100% to není na celou obrazovku a v pravo kus chybí při rozlišení 1024/768, v 800/600 je OK, tak nevim! 100% by mělo být 100% ne, ale není to tak?
Může v tom být celé stádo nenápadných problémků. Pro začátek bych uvažovala nad tím, že výpočty šířky se liší prohlížeč od prohlížeče - jsou mezi nimi rozdíly, bohužel. Ale neříkám, že tohle je právě tvůj problém. Někdy se ti mrknu do kódu, jen co bude chvilka času...
Jestli se ke mně adresa stránky dostane sama, tak je ta stránka výborná. Jestli mi ji vnutí autor, nevidím důvod, se vůbec na její obsah dívat.
TO Glurak: Aby se stránka stala dorbou stránkou, musí se napřed dovést k dokonalosti. To všem nelze bez názorů jiných lidí. Mě se třeba líbyl úplně můj první web, ale lidi mě upozornily na mé chyby a já si mylím že jsem ji dovedl k lepší formě!
To Freya: Už jsem vyřešil ten problé se scrolováním. Měla jsi pravdu bylo to tady v tom.
#text {position: absolute; width: 100%; top: 18.0%; left: 15%}
Opravil jsem to na!
#text {position: absolute; width: 85%; top: 18.0%; left: 15%}

Neuvědomil jsem si že 15% + 100% není 100%. Takže mo dík!
není vůbec zač, vyřešil sis to sám :-)