Da se to?

Zkouknete prosim zde,napiste jak se to nepaci,paci :)

http://tilti.mysteria.cz/
<html xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml"
xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office"
xmlns:w="urn:schemas-microsoft-com:office:word"
xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40">

<head>
<meta http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250">
<!--[if gte mso 9]><xml>
<o:DocumentProperties>
<o:Author>jim</o:Author>
<o:LastAuthor>jim</o:LastAuthor>
<o:Revision>5</o:Revision>
<o:TotalTime>4</o:TotalTime>
<o:Created>2003-09-28T14:30:00Z</o:Created>
<o:LastSaved>2003-09-28T14:34:00Z</o:LastSaved>
<o:Pages>1</o:Pages>
<o:Words>33</o:Words>
<o:Characters>195</o:Characters>
<o:Company>jimex</o:Company>
<o:Lines>1</o:Lines>
<o:Paragraphs>1</o:Paragraphs>
<o:CharactersWithSpaces>227</o:CharactersWithSpaces>
<o:Version>10.2625</o:Version>
</o:DocumentProperties>
</xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml>
<w:WordDocument>
<w:Zoom>94</w:Zoom>
<w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone>
<w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel>
</w:WordDocument>
</xml><![endif]-->
<style>
<!--

.. radeji nebudu pokracovat
Jo holt odpad z Officů. To budou mít dialupisti radost, až ty stránky budou prohlížet....
Není nad růčo-fůčo styly.
Ja jsem dialupista a nemam pocit,ze se nacitaji nejak pomalu oproti jinym.A ze je to odpad z Officu to je mozne,ale hlavni je prakticka funkcnost.
> A ze je to odpad z Officu to je mozne,ale hlavni je prakticka funkcnost.

Mas sice pravdu, ale prave v tom si dost protirecis
no teda v každé případě se budeš muset naučit html abys dělal dobrý stránky
no funkcnost je taky zajmava. Aspon u toho ramu zamezit jeho pohyb.
<frame noresize>
no ale fonty mas vcelku dobry ^_^
Zdrojáky stránek z Wordu mi připadají jako umělecká díla. Prakticky k ničemu, ale hezky se na to dívá...
Zdrojáky z Wordu jsou podle mého názoru navrhované především pro filmaře. To si pak i profesionál říká, jaký že je to hlavní hrdina drsňák, když se tak sebevědomě tváří při konfrontaci s tímhle :-)))
Tak ja nejsem zadny herec-drsnak,uz jen proto,ze jsem zacatecnik nejzacatecnikovatejsi :)Mozna bych rekl,ze jsem nicka jako tady nekdo prede mnou.Ale trochu mne mrzi,ze tady se uchytil takovy ortodoxni nazor,ze kdo nepouziva pouze a jedine notepad tak snad nema ani pravo se pokusit vytvorit nejake stranky a pritom vy sami co se tim zabyvate na vyssi urovni priznavate,ze jste sami zacinali s wysiwyg editory.Ja nemam ambice stat se profesionalnim webdesignerem,programatorem.....Nekdo si chce udelat stranky jen tak pro radost,treba chce jen zjistit jak to funguje apod.,nechce se mu ucit programovaci jazyky a tak mu dobre poslouzi treba tolik proklinany Frontpage.Kdyz si o tom nekdo mysli,ze je to odpad tak prosim, ale kdo je tu potom drsnak :))
tilti: "Ale trochu mne mrzi,ze tady se uchytil takovy ortodoxni nazor,ze kdo nepouziva pouze a jedine notepad tak snad nema ani pravo se pokusit vytvorit nejake stranky a pritom vy sami co se tim zabyvate na vyssi urovni priznavate,ze jste sami zacinali s wysiwyg editory."

Nejde tu vubec o prosazovani notepadu za kazdou cenu. Notepad je jen jakymsi symbolem urcite metody navrhu stranek. Běžne se používají spíše vyspěljší editory jako editorů emacs, vim, kate, pspad, jedit, xhtmlkit, 1stpage, které ovšem cti spolecny pristup k vyvoji stranek.

Na jedne strane je pristup "neumim/neznám => Udelam to ve Frontpage/Composer/Word/Writer/nebo jine aplikaci ktera to zmakne za mě" a "umím/znám/snažím se naučit => navrhuji stránky v plain-text editorech (notepad, kate,..), či programátorských editorech (jedit, pspad,..)".

Bohužel první přístup naráží na skutečnost, že dosud neexistuje WYSIWIG editor který by dokázal odvést dobrou práci, za předpokladu že autor skutečně XHTML/CSS jazykům vůbec nerozumí. Ve wisiwig vyvtořené stránky pak obsahují řadu chyb, které se prakticky projevují sníženou použitelností. A to je důvod, proč zde přirozeně každý od wisiwig editorů odrazuje, a to přesto že je pravděpodobně dříve také párkrát použil.

Wisiwig editory jsou totiž _zatím_ skutečně slepou cestou.
Řekl bych, že nejlepší WYSIWYG editor je Macromedia Dreamweaver MX
Je sice pravda, že si k němu nemůže sednout sekretářka, ale jinak to asi nejde.
já bych si pro radost koupil radši auto než dělal web :-))))