Pomoc zo stránkou

Mám dve stránky www.ovca.szm.sk a www.ovca.wz.cz
Narýchlo som pomocou sprievodzcu vytvoril www stránku a poslal na servé ale robí to niake blbosti.
Pozrite sa na to prosím.
Dopredu ĎAKUJEM.
hahá, další stránka z Wordu. Nediv se, že to dělá prasárny....zvlášť když se hlavní rám dožaduje souboru s názvem Osobní%20stránka%20WWW.htm :-)))
Nauč se psát HTML ručně, nastav si pořádně zobrazení reklamy a pak se těmhle blbostem vyhneš levou zadní...
Lidi lidi prectete si alspon zaklady html porad ten samej problem.
Stano: ale snaha se taky cení :-]
Stiahol som si ak_psat_web tam je všetko,ale zatial by som chcel nieco narýchlo zbuchať v FrontP nemáte nietko doňho slovenčinu alebo češtinu?
Alebo poradte niaky rýchly dobrý program ktorému rozumiem.
dík
sežeň si mozillu. Ta je česká i s HTML editorem ;-)
Zkus www.kosek.cz a stáhni si nějaký html editor. Doporučuji Golden nebo Html kit. Ale se slovenštinou nevim.
Pozrite sa na www.ovca.szm.sk stránku som vytvoril vo FrontPage tie šedé obdlzniky mali byť tlačidla ale nefungujú.Tu istu stránku som umiestnil na www.ovca.wz.cz a nič proste to nenabehlo.
Kde zoženiem počitadlo alebo mi pošlite už hotové pre FP alebo HTML.
dík za predošle odpovede.
linky na dokumenty se pisi bez diakritiky, stejne jako jejich nazvy a nevim proc mas odkaz na obrazek, co je na tvym hardu! + ty tlacitka jsou v Jave(ne javascriptu) a v kodu je pravdepodobne nejaka chyba - nechce se mi studovat, protoze nemam rad Javu! ;)
<HTML>Front Page sezenes cesky z baliku MS Office CZ, nebo jestli u vas je to jiste take tak Office SK .... nicmene nedoporucuji ...</HTML>
Chlapci vy ste mi niak mudry:)
Kamoš by mi mal doniesť HTML KIT.
S tím obr. ten tam bol ale dlho to čítalo tak som ho dal preč a update som stránku.
Dik za tie makkčene.
Zatial budem všetko robiť v FP.
čo s tím POCITADLO?
dík
No teraz som si prečital niake príspevky tak som si stiahol golden HTML a kusim to. Kde stiahnem HTML KIT.
dík
Já preferuji poznámkový blok... tolerantní jsem max. k homesite...
Jelikož už z HTML zvládám víc než jaký je rozdíl mezi <HEAD> a <BODY>, tak se s WISIWIG editory spíše hádám, než radím, a co bych dělal půl hodiny s FrontPage, mám s Poznámkovým blokem(snad jedinný program, co se Microsoftům relativně poved) za 10 minut.
K HomeSite chovám dlouhodobou nenávist z naprosto irelevantních osobních důvodů ;-)
Nedávno jsem hledala editor, který jde nastavit tak, aby se mi v mém kódu nevrtal, nepřekážel a jenom obarvil syntaxi. Do jisté míry k tomu jde donutit HTML Kit - ale přijde mi, že má pořád zbytečně strašně mnoho funkcí (třeba na vložení snad úplně všech tagů a atributů - k čemu, když je rychlejší to napsat?). Co se mi na něm ale docela líbí, je možnost odtagovat text, chytré míchátko barev a možnost použít W3 validátory online bez otvírání prohlížeče.
Ale Notepad, to je prostě základ, který nikdy nezklame :-)
btw: HTML Kit jsem stáhla z download.com...
Jenom obarvit syntaxi? Než abych hledal, zneužiju jen PoznámkovýBlok, znalosti JS, a IE... Pak po X kilobajtech zjistím, že sem kdesi na XY pozici udělal chybu, vykašlu se na to, a nechám to zapadnout do hlubin HD, kde se za určitý čas definitivně ztratí při vynuceném formátování disku totálním pádem Woken...
Pozrite sa na WWW.ovca.ahoj.sk
Stránku som robil vo Golden+FP2000.
čo na to hovoríte na to že mám čas na tvorbu 1hod/týžden.
2freya: znáš 1stPage 2000. Obarvuje tagy a nekecá ti do HTML kódu...
dík za tip, někdy zkusím.
Nie ale niekedy, ked spravím v Goldene medzeru tak v FP je moc veľká tak ju zmenším. A výstup na web ide z FP.
Stano: no tyhle starosti nemam, neni nad to delat si to rucne! Pak si udelas mezeru PRESNE jakou potrebujes...
Nechci být zlá, ale ovca.ahoj.sk je hrůza hrůzoucí :-(
vieš ja neviem čo na web dať. A začal som sa o to zaujímať v POndelok takže 1-2 hod robím web stranky!
Dobře, dobře...
Moje malá rada do začátku zní: Nedělat web, dokud pro něj není smysluplný obsah.
Zkus udělat třeba stránku o svojí oblíbené kapele. Nebo třeba jestli píšeš povídky nebo básničky... Nebo možná kreslíš obrázky. Nebo děláš fotky svých známých. Prostě, něco se najde vždycky, stačí to jenom hledat...
řeknu to ve stručnosti. Je nesmysl používat jen Notepad. Pokud matláte design, tak se hodí, ale já bych v něm například nemohl vůbec psát články.
a) Používám ISO znakovnu - jasně golden to určitě zmákne, ale..
b) Používám vzhledové úpravy (často), nikoli prostý text.
Takže tvrdím, že nejlepší kombinace na tvorbu stránek je jednoduchý WYSIWIG + Notepad, respektive nejakej slušnější, kterej obarvuje tagy ;-)