Pomozte mi s validací, prosííím...

Buď už jsem úplně přetažená, nebo jsem si už od toho monitoru zkazila oči...

http://freya.webz.cz/new

Validátor si nedá říct a vypisuje dvě chyby - nelíbí se tomu <body> a z toho důvodu pak píše i chybu u tagu .

Line 25, column 5: document type does not allow element "BODY" here (explain...).
<body>

Line 138, column 6: end tag for "HTML" which is not finished (explain...).


Už asi hodinu nemůžu přijít na to, v čem mám chybu :-( Nejspíš to bude nějaký triviální nedoklep, ale já prostě nejsem schopná ho najít :-/
Mrkněte se do zdrojáku, snažně prosím...

btw:
- HTML 4.01 Frameset je to kvůli té blueboardovské anketě, která se zobrazuje jako iframe
- ten banner dole je zatím jenom obrázek - je to šikovná pomůcka, člověk pak ví, jak přesně to bude vypadat
- je to jenom hlavní stránka, linky nelinkujou
...u tagu html.
(Když napíšu html s muříma nohama jako tag, tak mi ho tohle fórum nezobrazí :-( )
Freya: mas spatne DOCTYPE, prece nemas FRAMESET :-)))
dej si tam :
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
S tim uz to validni mas...
CVAK! Díky :-)
Asi bych se měla jít vyspat, aby se mi okysličil mozek :-)))
k tomu webu mam jednu pripominku, je naprosto dokonaly (vyjma tech iframu) ;] je potesujici videt, ze se jeste nekdo zabyva validnosti stranek.
Ten IFRAME je na nové verzi mého webu jeden a nemám ho tak úplně na svědomí já, to bych ráda podotkla ;-)
Je to kód od BlueBoardu, který se vkládá do stránky a ve má na svědomí zobrazení ankety.

<!-- BLUEBOARD ANKETA -->
<iframe frameborder="0" scrolling="no" width="140" height="175" src="http://www.blueboard.cz/anketa_0.php?id=108230"></iframe>
<!-- BLUEBOARD ANKETA KONEC -->
ja uz jsem se na ankety vykaslal - nema to smysl! :)
pat> dost lidi se zabyva validnosti stranek... :) napr. Já! :)
http://anatoly.wz.cz/
raven> tak ses jeden z mala
pat>tak zas tak málo nás není! :) si projeď net, převážně blogy, ale i dost firem už má validní stránky... je otázkou času, kdy bude více validních než nevalidních stránek... :)
Raven >> optimisto :-))) ... validních stránek bude víc než nevalidních, až je půjde udělat ve FrontPagi ;-)
Nebo spíš, až FrontPage přestane existovat...
hm, frontpage? tolik lidi v nem zas nedela, to se jen zda... :) a i kdyby - neber mi muj optimismus! :)
Myslím, že jsem zjistila, proč je validních stránek tak málo. Člověk se totiž může rozhodnout, jestli bude mít stránku validní, nebo jestli bude moci používat veřejné webové nástroje.
Když zklamala Blueboard anketa (není validní v html 4.01 strict), hledala jsem jinou, která by nedělala problém s validátorem a zároveň by se dala vzhledově upravit. Nenašla jsem. Hodně mě zklamalo, že CNW (http://counter.cnw.cz) počítadlo ani tracker taky neobstály (a to ani s html 4.01 transitional). Co si teď počnu? Budu se muset se statistikou vrátit ke hnusně předělanému Navrcholu.cz? Je kód z Navrcholu validní?
Neznáte někdo server s pořádně udělanými webovými nástroji? Fakt se mi vůbec nechce dělat si tohle všechno sama, php není můj šálek kávy :-(
Freya: neznam, ale ty kody se daji zvalidnit, aniz by to porusilo funkcnost :-))
ja mam navrcholu.cz a pocitadlo.cz (hned 2 abych mohl srovnavat), a s validitou problem nemam...
Sojkovec >> jestli neznas, jak vis, ze by sly zvalidnit bez poruseni funkcnosti? ;-)
A asi se fakt budu vracet k Navrcholu, i kdyz se mi tam vubec nechce :-/
proc ne toplist? :-/ v pripade pocitadla! :) a ankety? vykasli se na ne! ;)
sezen zdrojak > ctrl+c > ctrl+v > uprav a je to
k toplistu chvovám nedůvěru, protože jsem to s ním už jednou zkoušela a dělalo to místo statistik akorát bordel. Ale nejspíš bych mu měla dát ještě jednu šanci.
A nepřítomnost anket? To mi trhá srdce :-(
kámen úrazu je v tom, že validátoru se prostě nelíbí "&". Takže jakýkoli z těch generovaných kódů, snad až na základní kód Toplistu, to vyplivne jako chybu...
Myslím, že se to snad dá nějak opravit, ale nevím, jak...

pat >> ?
Já bych si teda s validností nelámal tolik hlavu. Stránky optimalizuju pro 3 prohlížeče a to snad stačí..(Opera, Mozilla(Netscape) a IE). Se všema šlape docela obstojně. Sice mám příšerný design, ale zobrazí se skoro všude ;-) Takže staré známé účel světí prostředky ...
majkls >> Chci dělat stránky, co se korektně zobrazí všude, nejen na třech (čtyřech) rozšířených prohlížečích. Validní kód je jeden z prvních krůčků...
Jen jsem chtěl říct, že ankety by jsi neměla dávat pryč. Podle výzkumů je to jedna z věcí která zaujme i náhodného čtenáře!
Metalus >> Taky si myslím. Takovéhle oddechové klikání mám ráda a myslím, že je to pro stránku vítané zpestření...

Freyo, validní kód ti vždy nepomůže. Třeba IE má svůj HTML kód ;-)