Kritiku, třeba i mírně drtivou

http://freya.webz.cz

...odinlineframovala jsem to, tedy až na blueboardí ankety. Takže teď už se za to snad nemusím stydět...
Pište, co se vám líbí, nelíbí, co je úplně blbě, proč jsem totálně neschopná...znáte to :-)

btw: odkaz Hry ještě nejede
Ve WZ reklame je taky iframe pokud vim...

No mas to pekny, jak jinak, az na IE, u kteryho se pri scrollovani ze svislych "dotted" okraju stanou "solid", na Mozille parada.. :-)
S IE je to těžké - dashed vykresluje úplně podivně a dotted vůbec :-/
jo třeba 5tka nezná vůbec např. dashed. Někde jsem četl, že mají horší podporu stylů a je to pravda...
mno hezky, ale nevim proc nedelas v xhtml - mas na to!
Vraťme se k původnímu tématu - nechtěli byste někdo třeba kritizovat? :-)
Hmm pěkná holka co poslouchá metal, dobrý. Ty nebudeš asi blbá co?
Měl bych jen jednu připomýnku a to je barevný ladění. Já holt nejsem fanoušek světlejch webů. Zachvíli mě začnou bolet oči!
Hlavně, když přecházíš z černejch....
Ha! konečně kritika, díky :-)
Fajn, příští design bude tmavší - dobré nápady se musí šetřit ;-)
no svetly, nesvetly - je to nevyrazny! :-/
<HTML>Very good Freya..
jako freeweb o nicem: <b>10/10</b>




<font size="1">ps: to "o nicem" nebrat vazne, je to o tobe a to rozhodne neni nic :))))</font></HTML>
Ale Freyo, to neznamená, že světlý barvy sou špatný. Koukal jsem na sbírku designů... Mimochodem na egrafika.net maj docela zajímavě design vyřešenej. Můžeš si volit barvy. Je to dobrý pro ty věčně nespokojený...
Tak mě napad darček: co takhle blikající pozadí v JScriptu, to je chlívárna! Napíšu ;-)
egrafika.net se mi líbí... Až udělám nějakou další stránku, budu na to vyměňování css myslet :-)
Kritka? To snad né. Musel bych dloho hledat, abych mohl něco kritizovat. Desing je výborný. Obsahově mně zaujal vývoj desingu, moc podařené weby. Takže jaká pak kritika, že.

by Sargas
1. Design: Pekny, zadny namitky. Po vypnuti CSS, neni zadny design, coz svedci o nepouziti style, pekne! Je videt, ze pouzivas Pixiho W3C ikonky;)
2. Zdrojak: Kratky, prehledny, pekny, mohl by byt valdidni i v XHTML 1.0. Zkus si prepsat kodovani na XHTML, mas na to! Jeden z nejhezcich zdrojaku co sem videl, lepsi nez mnohem zkusenejsi kluci.
3. CSS: Kratke, prehledne, idealni

Pokud nehodnotim obsah, je to idealni web, az na to, ze po vecerech se nerad divam na svetle weby, jinak gr8. Jen tak dal.
#lama

PS: S timhle talentem nechod na wz, ale jdi na jaknaweb nebo interforum!
Peknej webik. Zdrojak cistej akorat bych asi odstranil zbytecne mezery ve zdrojaku. Mezirka + mezirka a dalsi mezirka a pak to naskoci na velikosti stranecky KB nedela to sice moc ale prece :o)
no jen ta zelená ta zelená :--))))
se mě nelíbí
Kapitan Nemo >> mohla bych to splácnout do bezmezerní verze a pak už by se v tom nevyznal ani ďábel ;-)
Daleko víc se ušetří na optimalizaci grafiky - třeba hlavičku jsem skrouhla o 20kB a rozdíl není skoro vidět! :-)

Jinak všechna (hlavně barevná) doporučení si zapisuju za uši, při tvorbě příští verze z nich hodlám vycházet :-)
jo v pohode ja osobne to pokud je to mezne stlacuju jak to de je fakt ze orientace v tom kodu je trosku tezsi ale pouzivam hledat protoze si sem tam hodim nejakej komentar zachitnej bod do zdrojaku. Jinak co se tyka grafiky tak je fak ze te zelene je tam dost mozna bych nektere pismo nechal standrartne cerne. A udelal web mozna tak do trech barev s jemnym prechodem. Ale jak vidim cit pro grafiku mas to je dulezite :o))
Ja na přehlednost používám radši odsazování než volny řádky!
je to v pohode, len trosku postuduj nejaku serverovu technologiu (napr. PHP, ASP .NET, ... ak chces, pomozem ti zacat staci poslat mail), aby si mohla robit napr. vlastne ankety a nie ich tahat z ineho zdroja... ale inak taku web dizajnerku ako si ty by potreboval asi kazdy :)

vela zdaru

roberta
Ahoj Alčo,

Grafika :
hmm...podzimní téma...pěkné..nepřeplácané. Možná až na ty ikonky o validaci..zbytečně upoutávají pozornost.

Zdrojový kód, stylopis :
<title> jdej až po meta tagu o kódování dokumentu. Někde by se mohl zobrazit rozsypanej čaj. Proč je email v klíčových slovech ? Ještě jsem to nikde neviděl :-) Možná dostaneš víc nevyžádané pošty. V IE5, 5.5 je obsah o něco kratší než hlavička, takže to vypadá usekle. Stylopis importuješ pomocí <link>, takže, když se někdo dívá se starším prohlížečem, který neovládá CSS2, nebo je špatně podporuje, tak se to rozsype..např. Netsape Navigator 4 to komplet shodí. Doporučuji importovat pomocí @import a pro starší prohlížeče udělat zvlášt styl. V IE6 nejde označovat text, je to známá chybička...Je na to skript, ale bohatě stačí, když obsah nebudeš pozicovat, ale odsadíš jej pomocí marginu.

Celkově vzato :
Asi budu opakovat předešlé - je to fajn webík.
dymik: IE toho neumi...
To s psaním Title za metatagy si budu pamatovat, díky :-)
Myslím, že u starých prohlížečů se špatnou podporou CSS je lepší, když se to celé zobrazí neostylované - neriskuju, že mi to vyplivne nějakou polohotovou podivnost.
Nevyžádané pošty se nebojím - nabídek na zvětšení penisu mi chodí úplně stejné množství jako lidem, kteří svou adresu pečlivě schovávají ;-)
nejlepší je nic neshovávat a nebude vám nic chodit - tohle praktikuji já a vychází to... :D mám tak 1 spam za měsíc a to svůj e-mail neschovávám... :D