... tak já taky ...

přečet sem toho tady dost a taxem se rozhot, že se taky nechám ohodnotit. Wono to zřejmě neni na škodu. Předem upozorňuju, že to sou asi tak rok starý stránky a od toho roku sem toho moc nepozměnil, ale chystám se na novou verzi, která se sice ponese v podobném duchu, ale uš mám trochu skušeností, takže ....
no dejte se do toho a řekněte co a jak.
http://dostcasu.hyperlink.cz
Jo docela to ujde ale pripada mi to takove smutne takve holatko. :o) Chybi mi tam nejaka ta graficka uprva.
když sem to dělal, taxem byl jaxi pod nátlakem .... (honem honem ať sou sajty hihi) a navíc pře vobrásky moc nejsem .... asi budu muset ňáký něgde ukrást hihi
Okénka Bleskem , Inzerce, Novinky se mi fakt líbí :-) Na druhou stranu mi některá řešení přijdou zbytečně složitá...

Příště to zkus odframovat...
....a vyvaruj se konstrukcí jako <br><br><br><br><br> ;-)

Trochu víc grafiky by tomu nejspíš bodlo, i když by stačilo pohrát si s odstíny šedé v CSS :-) Grafiku doporučuju nekrást - ne kvůli morálnosti, ale proto, že když se ušije stránce na míru, je mnohem hezčí...
V nové verzi trochu sjednoť barvičky - na černém podkladu sice vypadá všechno hezky, ale dej pozor, aby to nedopadlo, jako když pejsek s kočičkou vařili dort...
...a na co máš na jedné stránce dvoje hodiny? :-o

btw: myslíš, že s tím zákazem zobrazení zdrojáku pravým myšoklikem se tam fakt nikdo nedostane? ;-)

....nehledě na to, že takhle se tedy HTML nepíše:
(to je celý soubor, tagy html a body tam opravdu chybí!)

<title>
Dost času
</Title>

<head>
</head>

<frameset cols="260,*" BORDER=0 resize=no>
<frame name="left" src="Left.htm" scrolling="no" bORDER=0 >
<frame name="main" src="uvod.htm" scrolling="AUTO" BORDER=0 >
</frameset>
Kdyby tam nemel dvoje hodiny, proc by se to pak jmenovalo "Dost casu"?
Jinak san-raal: trichu bych si dal zalezet na validite, a pouziti VBScriptu taky neni nejlepsi...
to freya s tim kradenim to byl žert :-) něco snat nakreslim ... tuškou mi to docela de. Co se baref týče, taxem přemejšlel v kombinaci s černym pozadím o mordá, oranžová a stupně šedi .... víc toho asi neni třeba, ale dám si poradit. Yo a ty hodiny ... no ... to je jenom takovej žert. A co se týče toho pravýho myšítka ... vlastně taky jenom žert ... nic tím nebylo myšleno .... ale gdyš se nat tim zamyslim, tak přet rokem .... no gdo ví? hihi
co se týká těch tagů html tak ty tam opravdu chybí, ale něgde sem čet, že při frejmování se body nepoužívá .... možná blud .... a co se obecně týče těch framů ..... pryč s nima ... sem koukal na ten odkaz co si sem někam hodila ... absolutní pozicování ... to je fajn, do toho du.

to sojkovec ... no VB sem si nevybral já ... to ty skripty co sem pozbíral okolo ... pudou pryč

to all: spíš sem čekal že se ozvete qůli doktajpům a metatagům ... no na novejch snat budou ... jestli pochopim fšechny ty serepetičky kolem toho.


vim, že to sem nepatří, ale dělám ty nový f péhápku aby je mohli spravovat taky kluci s kapely, který tomu moc nerozuměj .... takže například bleskem a novinky budou v ext. souborech a obsah se tam bude načítat includem ... jenom jestli je lepší ty soubory ukládat jako *.php nebo jestli je jedno jestli budou třeba *.dat .... trochu sem o tom čet a nejsem si jistej ... ale asi to bude jedno, ne ?

yo a ještě ... co ty tabulky ? asi to neni moc dobrý, co ?
díky za fše
san-raal
freya:
sem se wot tebe nakazil ... .dlouhý články :-)
Freya> Třeba mě tag BODY (a asi ani validátorovi) v kódu s FRAMESETY nechybí.
Framesety uz nepouzivam, poucil sem se, ze je to naprd.. css+php je nahradi a jeste mhohem lip..