Jak udělat ať nejde zobrazit zdroják?

Prosím, poraďte mi někdo ,jaký skript je k udělání,ať nejde zobrazit zdroj stránky (např.:jak na webzdarma)
bohuzel te musim zklamat, ale nic takoveho neexistuje! a navic je to svinarna...
jinak, nejde to kvuli tomu, ze zobrazovani zdrojaku je vec prohlizece a to jaksi zmenit nejde! :D
No, proti úplným amatérům se můžeš pojistit tak, že javascriptem nastavíš nějaký alert na pravé tlačítko myši. Ale musím říct, že mě osobně je to velice proti srsti - když chci, zdroják si otevřu jinak, a jenom to zdržuje a otravuje.
To chceš schovávat zdrojový kód HTML? K tomu lze mít jediný důvod, a to ten, že tvůj kód je nějaká hrozná prasárna, za kterou se stydíš :-)))
I když je pravda, že před nedávnem se tu někdo snažil zabezpečit svůj javascript proti ukradení a nakonec to myslím nikdo nevykoumal...
Jediné, co opravdu uchráníš, jsou serverové skripty (php, asp...). Ale to, co z nich vyleze, je už uživateli plně k dispozici.
No muzez dat na konci stranky dat neakej Image generovanej v PHP a vytlacit ho potom to nepude .
Zdrojak HTML nelze skryt...
jednou se mi povedlo otevřít ňákou stránku a tym bylo psáno, že to bylo urobeno pomocí delfi ... a gdyš sem otevřel ten zdroják, tak to sice šlo, ale to co s toho vylezlo bylo něco .... no jak to popsat .... spousta kostiček a prázdnejch znaků a tak....
yo a jednou sem u některý stránky dokonce ani zdroják nemoch otevřít ... nefungovalo pravý tlačítko (to zas tak nevadí, že :-)) ale nefungovalo ani zobrazit/zdrojový kód ... jako bych neudělal vůbec nic
no moc sem ti sice nepomoch, ale je to qvěci ....
na mozille to jde vzdy...
A nejenom na Mozille.... takhle obalamutit se nechá akorát IE. A myslím, že každý, koho zajímá, jak vypadá zdrojový kód, má doma i nějaký jiný (šikovnější) software.
Nevim, proc to nekdo blokuje, treba na Opere to de tez vzdy a kdo to blokuje, se akorat boji za svuj kod. Jesli si to nekdo ultra zablokuje pomoci JS, neni to problem, staci si vypnout JS v Opere a je to!
zablokovat položku "zobrazit zdrojovy kod" v IE nejde! je to mozna preplnenou cache nebo necim takovym, ale chyba je na vasi strane! :D
Tak si tu stránku předělejte třeba do PDF, či Flashe, a to žádný zdrojový kód(alespoň ne člověku srozumitelný) nemá.
<HTML>i kdyby jste (coz vazne nejde) zablokovali zobrazovani v prohlizeci zdrojoveho kodu, porad je tu pseudoprotokol:
<a href="view-source:http://www.seznam.cz.cz/">view-source:http://www.seznam.cz.cz/</a>

a i kdyby tak to zahadnym zpusobem neslo tak pres php (nebo v C) si za minutu napisu kod ktery pres socketove spojeni vrati kod i s odesilanou hlavickou ... tak uz se na to proboha neptejte.. je to porad dokola :(</HTML>
Hele, mrknete se na www.eattheday.com - jak se to udělá aby se otevřelo to nový okno bez tý lišty nahoře?
<HTML>V JavaScript pouzitim window.open
dale viz dokumentace JavaScriptu</HTML>
Proste to nejde a basta:) HTML se nejak do kompu musi dostat ne?
> Prosím, poraďte mi někdo ,jaký skript je k udělání,ať nejde zobrazit zdroj stránky (např.:jak na webzdarma)

... zajimava veta