Diskusní forum

Zdravím. Potřeboval bych poradit, jak si mužu udělat vlastní fórum na mych soukromých stránkách na webu zdarma.
Dekuji
www.phorum.org
www.phpbb.net
WWW.BLUEBOARD.CZ -TAM SI MŮŽEŠ UDĚLAT ZADARA VLASTNÍ CHAT,ANKETU,MAIL,KNIHU,...
No ja jsem myslel nejak ve frontpage. Uz jsem si to tam cele udelal, akorat nevim jakou mam nastavit stranku kdyz to chci odeslat
Cigy: na to zapomen
proc? To nejde abych mel na mojich strankach forum?
Fórum potřebuje nějaké serverové scripty, k těm ti jednak FrontPage nedopomůže, a jednak je FrontPage @!#$ SWAINE MICROSOFT
Aha- Tak to je blbé. Ale i tak díky
A hele... Mě ani nedošlo, že nadávat v cizinštině.... a že je tu aktivovaná kontrola výrazů... Ale souhlasím.... Ty paznaky tam patří lépe...
Glurak: to vi kazdej co ty znaky znamenaj S.H.I.T
na WWW.BLUEBOARD.CZ se vykasily je to sice pekne co vsechno nabizej ale vsude vrazej ty hnusne reklamy staci ze ti to tam nacpe WZ :o)) Nic proti MIRO :o)) Zkus rozchodit takove forum jak mas tady tohle jak uz tu bylo psano na www.phorum.org :o)
Já si na BLUEBoard nemůžu stěžovat, docela to jde, až na ty reklamy. Měl sem stím problém hnedka na začátku, když sem se zaregistroval. Myslim si, že to (ty reklamy) jdou upravit - myslim zdroják... Taky si dělám fórum, nějaký tyhlety vylepšení, ale stejně to není ono. Nezná někdo něco podobnýho jako BlBo...? Díky
dix-q >> něco o úpravě reklamy na blueboardu vím. Jestli to chceš vědět, napiš mi maila...
schwarzes_glas@seznam.cz
Vsechno jde schovat...
Jojo taky sem kdysi uz davno byl na blubloaru uz je to asi rok mozna vic a taky jsem si reklamku schoval :o)