Validnost [maxlenght]

Tedka delam stranky pro jeden CS klan ( www.infix.wz.cz ) a zkousim je delat validni alekorat ze mne to furt pise neco v tom smyslu ze maxlenght tam nepatru neakej spatnej arkument, kdyz to smazu tak je to OK ale zas tam muze na strankach kdosi zadavat co chcce. Jak to mam udelat ?
Jo jeste dodatek : jedna se o ty stranky v PHP ne o tu prvni to delal kamos. -)
zaprvy, co takhle davat adresu na svoji stranku, kdyz to neni ta, co se nam objevi po zadani toho url, co tu je...
a za druhy, co zkusit maxlength? :D
Hoj! Sacred! S vama sme hrali, sem z KaMiKaTzE. Staci mi rict tvuj problem (napsat zdrojak a doctype) a ja ti pomuzu, teda budu se snazit.
duchaplny stranky ... jedno marquee, pet obrazku delanych ve wordu, jeden nefunkcni a reklama WZ
trochu mne to pripomina Freya-ino (sklonovat to radeji nebudu) dilo http://freya.webz.cz/horror/
abych upresnil, ty jeji stranky sou umyslne osklivy ;-) nedoslo mi hned ze ne kazdej cet s jakym umyslem byly stvoreny
No oni ani nemaji bejt neak pekny de havne o to aby byly cele validni coz se mne dari a uz jsem to vyresil prikaz maxlenght je uz zavrzenej tak jako FONT .-)))
maxlenght neni, je to maxlengTH - od slov MAX a LENGTH (delka) jo a neni to prikaz, ale atribut ;-) ja bych ho nezavrhoval .. jak jinak chces pomoci html urcit maximalni pocet znaku v input poli? A ktery stranky ze to maj bejt validni? ty infix?
kazdopadne je to MAXLENGTH ! a ne maxlenght ! chapes? uz jsem to psal uplne na zacatku a jestli ho pouzivas u textarea, tak tam nesmis! ale u input muzes! :D
je docela blby ze to nejde i u textareji
Ve frotnpage valdni stranky NEUDELAS!
ve wordu, sojkovec :-)
Hele ta adresa neni infix.wz.cz ale
http://infix.wz.cz/index.php - to delam ja ;-)
ale tam nic neni :-D
To co jsem otevrel byl frontpage
...

<meta name="generator" ....>
2SA: Trochu vetsi znalost CSS by neuskodila...
mas pravdu sojkovec, kouknul sem na ty obrazky a hned me napadnul word
Kskaru chlapy, to co je ta prvni strana to html to delal neakej blb ve fornpagy mrknete na stranku index.php.
Maxlenght se to opise radeji se podivej do slovniku ;-)
pise se to maxlength - mam tu slovnik i knizku o xhtml! a nehadej se, asi to vim ne... width a length !
Stejne je to zbytecnej atribut, spise esteticka zalezitost, v php skriptu by tak jako tak mela byt jeste podminka, ktera tohle bude vyrizovat, protoze obejit maxlength neni nic tezkyho...
Sacred Empire >> "Maxlenght se to opise radeji se podivej do slovniku" ...poslyš, umíš trošku anglicky? Length = délka...

Raven >> a height ;-)
ta podminka je samozrejmost, ale kdyz nekomu napises "heslo (3 az 30 znaku)", tezko bude pocitat do 30 a kdyz se splete a napise jich vic, vysvetli mu nejakou hlaskou na kterym znaku (nebo spis hvezdicce) mu to heslo ufiknes