Reklama na webu zdarma ???

Zdá se vám normální, že si jeden trouba dovolí vydělávat na serveru, který dostane zadarmo u WZ ??? Náhled na http://webik.unas.cz/adesign/index.php
Jábych ho s chutí zabil. Co vy na to???
Me to normalni prijde :) ... nebo ... nevidim duvod, proc ne ... WebHosting a WebDeasing jsou dve ruzny veci ... tedy, jako nemoralni bych bral to, kdyby v tom jeho ceniku bylo ... +10000 za WebHosting na WZ ;-)

A jestli se nepletu, tak to neodporuje zadny podmince WZ ... nebo snad ano?

Ikdyz k tomu jeho ceniku bych pripominky mel ;-)))

Radek
TO: Radek schvalne jaky pripomiky?
mne se nelibi cele zpracovani tohoto webu a navic ty chyby v JS
mne se ten web taky nelibi, ale ten obsah mi vubec nevadi
at si vydela, na tom neni nic spatneho
> TO: Radek schvalne jaky pripomiky?

Nechci polemizovat o cenach :) ... ale kdyz se vziju do role zakaznika, tak je pro me nic nerikajici seznam ukonu a jejich cen (kdyz nevim jake jsou potreba) ... spis by me zajimalo, kolik ze me to bude celkove stat a trosku presnejsi popis vysledneho webu (Co to je Klasicky web 1MB ???) ... nejlepsi by asi byli ukazky jiz realizovanych projektu ... ale hadal bych, ze nejspis zadny nejsou ;~)

Ja osobne zastavam heslo, ze 'v jednoduchosti je krasa' ... ale tahle stranka mi prijde zas az prilis jednoducha na nekoho, kdo se chce zivit tvorbou www ... navic je IMHO dost neprehledna a na prvni pohled zrovna barevne neladi.

Na JS jsem nekoukal (nemam ho rad a tak ho ignoruju, pokud to jde) ... ale spis bych mu vytknu, ze pouziva CSS jen tam, kde musi :) ze si s hlavickou HTML moc hlavu nedela ... a jeste by se asi neco naslo.

=> ja bych si u nej stranky delat nedal ...

Ale ... nechci soudit ... kazdej nejak zacinal (kdyz se kouknu na svoje prvni stranky ... skoda mluvit ... a ne, ze by to ted bylo o moc lepsi :))))

Radek
To je zvlastni. Nikdy jsem zadnou reklamu nikam nedaval, a porad po mne nekdo chce, abych mu udelal web v php a mysql a ze mi za nej zaplati. Lidi uz mi nepiste, ja to nestiham :o)))
Myslel jsem, že přeháníte, ale pak jsem se tam kouknul a....(
TO: Radek
mas pravdu cistou pravdu
co se tyce obsahu tak nevym co znamena "Klasicky web ...s použitím skriptů PHP a JavaScript "
JS jsem taky neskoumal , ale kdyz mne pri prochazeni sranek otavovala nejaka chyba v JS na radku "x" a znaku "y" (mozna to uz ted opravil)
dale na 90% podobnych (osobnych) webu jsem videl datum posledni aktualizace ale tady bud jsem slepej nebo tu neni.

>Ale ... nechci soudit ... kazdej nejak zacinal (kdyz se kouknu na svoje prvni stranky ... skoda mluvit ... a ne, ze by to ted bylo o moc lepsi :))))

ja jsem svoje prvni stranky z netu radsi odstranil :-)
a ty nynejsi, tak taky zrovna nemam cas (a napad) neco poradneho vytvaret
> taky zrovna nemam cas (a napad) neco poradneho vytvaret

Ju, mysilm ze tohle je obecny problem :) ... Ja osobne delam stranky rad (nechci se tim zivit, jen pro radost, ze je z moji prace taky neco "videt") ... jen je vzdycky problem vybrat vhodny tema webu ... sam bych mohl delat stranky o programovani, ale to bych rek, ze nema smysl, protoze takovejch stranek jsou uz spousty a v mnoha pripadech zpracovany velmi kvalitne. Kdybych delal stranky o programovani, byla by to stranka jedina, ktera by byla plna spoustou odkazu na jiny weby :)

Podle me ma smysl delat stranky jen o vecech, ktery jeste zpracovany nejsou nebo nejsou zpracovany dostatecne kvalitne ... a nebo pro penize ... kdyz nekdo dobre zaplati, tak udelam page treba o studii vyfukovani tabakoveho dymu do vody :o)

> (mozna to uz ted opravil)
Nejspis ne ... ja mam Operu a ta takhle trapne nerve :o)

> ja jsem svoje prvni stranky z netu radsi odstranil :-)
Ja taky :)))

Ted me neco napadlo ... je spousta stranek o tom, jak web psat ... jak web vyvesit ... ale jeste jsem nevidel stranku o tom, jak web korektne zrusit ...

Radek
podle me je obsah uplne stejny, jako kdyby si tam udelala webovou prezentaci nejaka firma (komercni stranky myslim nejsou v rozporu s pravidly) - otazkou je, zda si na zaklade te nabidky necha nekdo neco udelat :-)

m.s.
No možná to neni v rozporu s pravidly ale přečtěte si to dole !!! Ikonka xxx kč, reklama 100x100 flash xxxx kč a tak dal by voko ...
No a co ??? ... kdyz najde "nekoho", kdo mu ty penize za tohle da ... proc ne :)

Radek
Radku nechces se kouknout na phpweb.unas.cz ??? Jeste tam nic moc neni ale ohodnot grafiku PLÍS :-)))))
Já taky ohodnotím jestli nebude vadit:-).
Grafika není až tak nejhorší, ale nemám moc rád weby typu jeden frame nahoře, jeden vpravo a main.... Jinak mezi tím levím a horním rámem máš mezeru, tu bych odstranil, jinak mě docela překvapila ta reklama:o).
Nevím, co by řekl míra...

Jinak svojí homepage stránku taky předělám;)).
To je hrůza a navíc tam není nic o mně...:o).
nebyl jsem vyzvan k hodnoceni, tak to ber jen jako takove moje bruceni si pod vousy :-)

grafiku? ohodnotit? zadnou jsem tam nenasel :-) jinak musi tam byt ty frame? mozna by bylo lepsi pouzit tabulku.

tu reklamu chapu tak, ze tam teprve bude - ne?

m.s.
Sakra - takovyhle stranky sem delal v deseti letech kdyz sem si hral na tatovym notebooku 486 s betaverzi IE 3 na Windowsech 3.1 a moh sem se podelat jak je to krasny :-)))))))))))