JS zapíše záznam do .txt

Jde aby mi JavaScript zapsal daný text do souboru .txt ?
na serveru dost těžko když se provádí u klienta jedině v kombinaci s php
<HTML>no on se neptal jestli na serveru,ale to je jedno,neuvedl to konkretne vubec...

JavaScript byl vytvoreny tak aby nemohl pristupovat dale nez za hranice prohlizece (tzn. zadny zapis do souboru atd..)</HTML>
jde to u klienta.. pokud ma mizerne nastaveny IE, tak mu to muze delat bordel po celym disku..
<HTML>Sojkovec: nesmysl ! nejspis je do toho zapleteny jiny jazyk ale JavaScript to rozhodne neumi.... jak jsem rikal neni pro to konstruovany a muzes to zkouset jak chces nepovede se ti to</HTML>
Nekde na mrvosoftim webu je takovej archiv s bezpectnostnima chybama, myslim ze to byla IE 5.0, ve kterym byla nejaka takova ta "bezpecnostni slabina", diky ktery se javascriptem dalo pristoupit k cemukoliv na disku...
nepochybne to de, zazil sem to :}
Není to problém. Nedávno byla zveřejněna chyba (četl jsem na živě), která umožňuje spustit na klientovi program ze serveru (díky ActiveX a VBSkriptu). Nevím, jak moc ji opravili, ale weby, krerý neznám radši navštěvuji Mozillou nebo Operou.
Master: nezapomen, ze mluvim o IE...
>Nevím, jak moc ji opravili, ale weby, krerý neznám radši navštěvuji Mozillou nebo Operou.

Jednoduché řešení: Norton Personal Firewall 2004
DoubleThink>>No tak to ti sice pomůže, ale problém s IE to neřeší. Totiž firewall nevychytá chyby IE, jak vědno ;-) . A kvůli zákeřnejm stránkám si nebudu pořizovat firewall, za kterej bych musel platit, když si můžu pořídit Mozillu, která je zdarma a tyhle díry nemá...
> Totiž firewall nevychytá chyby IE, jak vědno

očividně nevíš, která bije...

Kvalitní FW kontroluje i skripty na stránce a nedovolí jim dělat bordel.
Tak tak, kvalitni firewall kontroluje cookies, javascripty, activeX prvky a applety na strankach i v emailech, tzn. Utlouk ma svoje mouchy, ale firewall jej zaridi bezpecnym..