Front Page

Dělám si stránky ve Front Pagy když si dám aby mi nahrály stránku na net tak se tam místo obrázků udělaj takový blbosti s kříškama asi proto že ty obrázky se ukládají do složek se stejnym názvem akorát maj na konci napsáno soubory jak to mám udělat abych tam měl fše jako v počítači
PROSÍ STRÁŠNĚ MOC PORAĎTE MI........
PŘEDEM DÍK
Chybny odkazy.. hledat chybu v kodu nebudu, protoze se mi z neho chce zvracet.. Nemam rad FP ani LP...
a taky ve wordu že? fuj
Obrázky musíš nahrát na stejný místo jako to máš na HDD. Takže jestli máš ten obrázek ve složce xy, musíš tu složku xy mít i tady.
Zkus požít pro nahrání na web nějakej ftp manager, třeba jako Windows commande, teda ted uz total commander a tam na web skopíruj presne to, co mas ve slozce, kde más ulozenou stránku, nebo tedy web
mám problám nejdou mi mezi sebou přepínat stránky nevim čim toje hypertextoví odkazi tam sou a v PC to funguje ale jak to dam na net tak to nejde de jen stránka první poradte ------spěchá----
vzhledem k tomu, ze ti nejde otevrit stranka, ti konkretne nereknu, ale bude to min. jedno s toho: absolutni odkaz misto relativniho, velka/mala pismena