DOTAZ !!§

KUA LIDI ME NEJDE SE LOGNOUT *24* DAM SI DO JMENA "HUNTER52.WZ.CZ A HESLO A NEJDE TO :O// A HESLO JESPRAVNE PAC SEM SI NECHAL POSAT NOVE ..CO STIM JE ? PROSIM ODEPISTE NA MEJLA SE V TOHLE FORU NEVYZANM ..DIKY
heh?



heh = na tohle nehodlám odpovídat, autor se sem nejspíš nevrátí a navíc to je zas nějaký u jetý a nelíbí se mi že je to psané velkýma písmenama
CAPS LOCK znamena v diskuzich krik a rev! jeste ted mi zni v usich - prece ti nebudeme pomahat, kdyz na nas takhle porvavas. nebo pises skrz SMS2WEB_WEB2SMS_gate_v.0.25???

m.s.
>>SMS2WEB_WEB2SMS_gate_v.0.25???
Co to je:o).
ty to nepouzivas??? se divim :-)

m.s.
<HTML>> DAM SI DO JMENA "HUNTER52.WZ.CZ A HESLO A NEJDE TO :O//

system je case-sensitive, na to bacha, uz. jmena zadavejte malymi pismeny</HTML>
ne co to je?
na nic! z nazvu by jsi to mohl pochopit (2 = to) :-) je to jen takovej blbej zert ode me (konvert utility je zvykem takto pojmenovavat tap2snap.exe, tap2z80.exe, gif2src.exe atd... :-) jen jsem si vzpomel, ze takto vypadaji emaily napsane z mobilu. ale jestli mas chut, klidne se do toho pust a neco vymysli... mozna by se to hodilo. ale co to ma vlastne delat? :-)

m.s.
Aha:-).
Ale sem se asi z mobilu neda psat co:o).
:-))) asi ne. ale mozna gdyby jsi si tu nejakou gate napsal, to bych cumel :-))) tim chci rici, ze nic neni nemozne :-)

m.s.