index.html

index.html co to je ? kam s tim?
index.html je soubor - webová stránka. Když ho nahraješ na svůj účet tady na wz, zobrazí se ti jako první stránka při zadání tvojí adresy (counterpb.wz.cz).
Ale příště, než začneš pokládat dotazy tohohle typu, radši si projdi nějakou příručku o HTML.
moc dik jednu mam tam jsem se to nedočet
index.html.. vychozi dokument, kdyz od servru pozadujes adresar...
mno tak snad jen než člověk začne tvořit nějaký web by tu příručku měl určitě dočíst :-))
Sorry, ale nejlíp se to naučí, když si ty stránky bude dělat paralelně se čtením...jinak všechno zapomene a jestli to v příručce, kterou má, nebylo dostatečně jasně vysvětlený, pak je to chyba autora a ne uživatele. Salut:-)))
Jasně, že při učení si to soudný člověk průběžně zkouší. Ale než to začne nahrávat na web, tak by měl mít aspoň hrubou představu o tom, co dělá...
Nelze než souhlasit:-)
Připadá mi, že spousta lidí v tomto fóru se řídí postupem :

--- Rozhodnu se vytvořit internetové stránky --- Přečtu si příručku o HTML --- Příručka je nudná a moc tomu nerozumím : odhodím ji! --- Splichtím něco ve FP nebo Wordu, hlavně, že něco mám (Sice moc nechápu, jak to funguje, ale..) --- Šup s tím na net! --- Šup s tím do fóra ke zhodnocení! ---

;-)
hanyZ: jeste si zapomnel na par bodu:

udelam neco v FP - sup na net - odkazy nefungujou, tak vynadam adminum ve foru - ....
mno přesně :-))))))
a ještě zavolám to Novy aby to prověřili :-)))
No jasně, trochu jsem to zjednodušil. Těch bodů by se našlo víc...
Kam ten svět spěje...
Předpokládám, že autorka je blondýna