vychytavky pro web...

chtela bych pro stranky takovy ty vychytavky jakou jsou hodnoceni (byva to napr. pod clankama, nebo obrazkama, tam pak ti co si to prohlizi muzou hlasovat jak se jim clanek/obrazek/... libil) a taky komentare...

nevite nekdo jak to jednoduse pomoci HTML, javascriptu udelat? v php ani asp se nevyznam... :(
Tak zrovna takové věci jenom javascriptem asi neuděláš, na to bude potřeba php. Nikdy jsem se o něco takového nepokoušela, ale myslím, že třeba na hotscripts.com bys mohla najít něco, co se ti bude líbit...
Viděla jsem taky vypečené řešení "pro každý článek udělat jednu blueboardovskou knihu na komentáře" :-))) Sice s reklamou, ale zato bez potíží s tvorbou...
no a nebo můžeš použít nějaký redakční systém
www.supersvet.cz
jo s tou knihou od blueboardu me to taky napadlo....

i kdyz uz knihu navstev samotnou, tak jedine od tools.cikcak.com
ty maj nejhezci nejlepci a bez reklamy... :)

na nejaky skripty se teda mrknu. blueboard ted udelal novou sluzbu, myslim ze tomu prezdiva shout box, vytahuje se stim co to neni za uzasnou vec co vymysleli, ale ze to uz tag board.com provozuje hafo let ho tak nejak miji...

a kde se da sehnat ten redakčni system, uz jsem ho na par strankach vydela, a je to vubec v cestine?
<HTML>v cestine?
mno nevim,ale mozna podpora s language CZ packem mozna urcite je.
jednim z nich je napr. phpRS jestli se nepletu..
pouzivam vlastni tak se v tomhle priliz neorientuji...
S tim pouzitim knihy pro komentare k clankum bych nesouhlasil a rozhodne mi to nepripada jako vypecene reseni nybrz nouze lamy! Takovym zpusobem resit problemy tak cely NET pujde brzy do......</HTML>
Mastere, to byla ironie... :-)
jen takovej dotaz, co to mate porad vsichni s temam lamama? asi nemyslite zvire co? napadlo me jestli tak neoznacujete amatery v html...

uz jsem to tu cetla nekolikrat...
Asi tu má někdo hodně rád lamy! Vždyť je to pěkný zvířátko ;o)...
nevim, moc hezky mi nepripada... uz jsi nekdy vydel lamu zblizka? to je peknej hnusnej spinavej chumec cucku z chlupu...
To mi připomíná, že před Vánoci jsem se courala na Staromáku po vánočních trzích a v nějakém živém betlémě (nebo co to mělo být) měli opravdovou živou lamu! :-)
Byla to první, se kterou jsem se v reálu potkala... říká se, že jsou to mrchy a koušou a plivou, ale tahle byla sympatická a přítulná, nechala se pohladit :-)

JANIKA >> otevři si Google a do vyhledávacího pole zadej DEFINE: lame ;-)
JANIKA: Tak ty si viděla asi nějakou šupáckou lamu :)...Dokud mě nepoplive, tak proti nim nic mít nebudu ;)!
hehe, nevim ja ji mela na obrazku... stala nad nejakejma troskama azteckejch mest nebo tak... bylo taaaaaaaaaaakhle moc romanticky... :)

Freya:> google nasel tohle:

Web Definition: lame - someone who doesn't understand what is going on

v prekladu by to bylo - nekdo kdo nerozumi tomu o co jde...

jestli jsem to dobre pochopila... :)

to si musim pamatovat... jen doufam ze ja lama nejsem... to bych nerada, ne ze bych obcas na nekoho nechtela legalne plivnout, ale radsi ne... :) lol
z toho si nic nedělej, já to beru tak, že každej je lama ve všem, čemu pořádně nerozumí...
Já jsem totální lama přes téměř jakékoli skripty a vsadím se, že třeba Master by zase nezvládl ani pořádnou křížkovou výšivku :-)))
<HTML>Freya: ty podcenujes me schopnosti!!!!! Ve ctvrte tride na ZS jsem USIL hadrovyko kasparka ! do ted nekde lezi...
a kdybych mel delat nejakou krizovou vysivku naprogramoval bych na to nejspis sici stroj a udelal z nej CNC (computer numeric control)</HTML>
ja taky skriptum nerozumim. vetsinou si je stahnu a pak je jen upravuju podle svyho a tim to hasne, sama bych nenapsala nic...

a tu výšivku to nevim nevim, nektery chlapi vari, jiny pletou a nekdy dokonce i vysivaj, vydela jsem to tom nekde reportaz...

co mi vime, treba Master nekde doma potaji vysiva... lol
Master >> tak jo, můžem se vsadit, jestli stihneš smontovat stroj na automatizované šití kašpárků dřív, než já toho kašpárka ušiju ručně ;-)
á dobra sazka... ja vam na to dohlidnu a ty kasparky si pak necham...