403 na Apachi

Jak mám v Apachi 1.3 nastavit primární zobrazení 403 při požadavku na zobrazení adresářové struktury (jako je třeba tady)?

Thanx
Nedavej na root Options Indexes
a pak si muzes pomoci ErrorDocument 403 odkazat na vlastni 403
Díky, to mě nenapadlo, že stačí okomentovat řádek (myslel jsem že je tam potřeba nějaká negující hodnota)
jak se da prosimte modifikovat ta err: 404, tusim ze je to .htaccess a tam dat to ErrorDocument, koukal jsem se na stranky kde je nato navod ale vsechny jsou psane stejne, asi to berou nekde z jedne kopie a podle toho to nefunguje nebo aspon me doma na IIS servru
na IIS zadny .htaccess neni, to je vysada Apache, v IIS ji muzes nastavit v konzoli s vlastnostmi weboveho serveru, kde presne, nevim, ale to najdes..
I negující hodnota je možná, stačí použít

Options -Indexes

pak od tohoto adresaře bude index souborů zakázán.

ZW
http://icebearsoft.euweb.cz
<HTML>DoubleThing: tvoje stranky jsou 1. v top 10, na toto forum chodis casto...

Proc tohle tema davas do diskuze HTML muzes mi na to nejak odpovedet?
Tohle vzdycky cekam od lidi co neumi cist, ne od tech co tu ostatnim pomahaji...</HTML>
To můžu.....


Do sekce "Podpora" jsem to nedal protože:
"....pro řešení problémů uživatelů (nejen začátečníků) s umístěním a provozem stránek na WZ...."

Ten problém se týká nastavení mého Apache serveru doma, nikoliv na Webzdarma. Proto jsem si myslel, že fórum "HTML" (Diskuse o tvorbě webových stránek) bude vhodnější.

Pokud zde bude v budoucnu fórum "Konfigurace serveru", nebudu váhat ani minutu...
Toto je HTML,JS,CSS...

kdyzuz tak Webzdarma nebo PHP ktery je s tim uzce spojeno narozdil od HTML
Master: ono je s tim uzce spojeno skoro vsechno :-)