Připojení 2 počítačů přez internet

Chtěl bych z jednoho počítače občas kopírovat data do druhého, jde to přes internet, a v případě jestli ano, tak kde to mohu nastavit.

Pc z kterého chci kopírovat je za routerem s firewallem a sítí a jede na winxp
druhý, do kterého chci kopírovat je modemem isdn a jede na 98.

Je možné oboustranná komunikace, třeba jako na interní síti?

Dík za radu
Pavel
p2p...
<HTML>p2p (peer to peer) v tomto pripade mozne neni jelikoz byt za NATem znamena ze se nedostanes na jeho IP a FW ti nepovoli nic...

proto vhodnym resenim by bylo bud pripojit se pres nejaky HUB (DC++) - to je asi nejidelanejsi, nebo v tomto pripade aby si onen ten kdo je NATem poridil verejnou IP ... pak by slo i p2p spojeni</HTML>
Jeste jsem neřekl, že na pc z kterého chci kopírovat mám pevnou ip adresu, ale to asi nemá vliv...

p2p, jejstli myslíte systémy Kaza atd, tak mi jede bez problémů, také se prý na firewallu dají povolit nějaké porty (třeba jen dočasně) U p2p je problém, že složku, kterou mám sdílenou může navštívit každý, (elespoň myslím) a že bych musel nějakým způsobem najít protějšek, což v ČR není jen tak, protože tu není mnoho uzlů a hlavně bych ty soubory musel zkopírovat do sdílené složky, což by znamenalo, že na druhé straně bych musel mít pomocníka (to už rovnou může všechno přenést přes ftp a já bych si to stáhl).
Ale dík za tip
Pavel
ja myslel p2p site jako dc nebo kazaa...
Pochopil jsem to tak