Diskusní Fórum

Jak můžu vytvořit fórum na stránce, napište podrobný návod, díky moc.
phorum.org ?
:-)))))))
si děláš pr*sem zvedav kdo ti to sem napise. koukni se :
www.phorum.org - uz hotove forum -neco jako zde
www.jaknaweb.com - a tam si ho najdi v php scriptech
Bez PHP si ani ne....
> napište podrobný návod

Tak s tímto se setkávám dnes a denně...

Proč by ne?!
Jednou rukou budu popíjet kávu a druhou napíšu jak udělat chat ve Flashi...
HOJ!
nahodou to neni tak blbej dotaz, to by se mi taky hodilo vedet.

ja ale potrebuju forum, ktery bude "pro me" jednoduchy, navod k nemu v cestine a abych se v jeho kodu vubec nemusela hrabat a jen to soupnout prez FTP na web. a maximalne na jeho index odkazat v menu. :)

phorum.org je mozna fajn, ale nepochopila jsem to ani trochu... :(

existuje vubec neco takoveho?
phorum je trosicku slozitejsi a musim se priznat ze ty jeho funkce take moc nechapu.

muzes zkusit www.phpbb.cz
neni tak slozite a je docela hezke
jojo, phpbb, to jsem si stahla a prohlizela, ale nejsem si jista, ze by na wz fungovalo... nebo uz jste to nekdo zkousel?
na wz jsem ho už párkrát fungovat viděla, ale nikdy sama rozběhnout nezkoušela.
Phorum jsem tu rozběhla v pohodičce.
oboje fora no problem...
MÁM TO!
podarilo se mi naprosto v pohode rozbehnout phpbb, dokonce sem tam dala i cestinu, ted uz chci jen jiny templátko a taky vlasti ikonku nahoru... a bude to krasný... :)
oooo to je radosti
Jsem absalutní začátečník v sql a skoro začátečník v php (však víte :) ), ale forum jsem si napsal od píky sám, není nic super (po stránce skriptu), ale chodí. Chce to jen skládat střípky od A do Z , přidávat jednotlivé funkce, tak se naučíte nejvíc. Nahlížet do cizího skriptu bych si netrouf. jednodušší je si ho napsat sám.
albertino >> jojo radost radost radost :)

Pavel_D >> phpbb je na internetu od toho aby si ho ti kteri neumi php mohli nainstalovat, takze to neni zadne nahlizeni do cizich skriptu.
jestli jsi dokazal sam udelat forum, tak te obdivuju, php mi fakt nejde... :)

muzu se na to forum kouknout? jen tak pro zajimavost? ja mam fora moc rada a jsem zvedava kdo jake ma... :)
To Janika: Nemyslel jsem to tak, že je to špatné, ael tak že bych to nezvládl, že bych ten kód studoval déle, než bych ho sám vytvořil :)
Jinak fórum mám na:
http://www.abc-bazeny-sauny.cz/diskuse/diskuse.php

Určitě jsou v něm chyby a nestandartní řešení, ale jako pokus funguje, snad to opravím :) Obdiv si nezasloužím, myslím že obdiv si zaslouží ten, kdo použije cizí skript a rozchodí ho :) Já jsem to nedokázal, hází to pořád chyby a nikdo neví proč, lepší je začít od začátku a každý příkaz si vyzkoušet.
Hodně zdaru
Ahojte lidicky udělala jsem si webovou stránku a nevím jak mám do ní přiložit soubory a texty články atd. nechcete mi poradit? Nutně to potřebuju !
Musíš definovat, co přesně potřebuješ ... ruční vložením do html, PHP, přes databázi, záleží jak mnoho toho chceš vkládat jestli automatizovaně, nebo ručně ...
Pavel_D >> v tom foru co mam ja se vubec do ciziho kodu vrtat nemusis... :) proste to tam jen naladujes, pak vyplnis policka pro verzi php a mysql, svoje jmeno a jmeno domeny, a to je vsechno :)
myslis, ze bych se dokazala vrtat v necim php kodu? to ani nahodou... :)
proto si o kazdem kdo to ovlada myslim ze je dobrej... :)
jestlis to svoje forum vazne udelal sam, tak jsi dobrej a nerikej ze ne! :) me se libilo, takovy akorat jednoduchy a prehledny... sice to neni takova barevna vychytavka jako je phpbb, ale ty to urcite casem vylepsis, nemam pravdu? :)
Možná časem, až zvládnu css, doučím se php, sql, html, projedu to validátorem atd. ... :)