Neproveditelné

Čau,chtěl bych se zeptat,jestli někdo zvaás by numěl udělat(což asi ne ) tento skript:

Aby se vedle tlačítek nahoře v IE (křížek,minimalizovat,maximalizovat) zobrazilo nějaké mé vlastní tlačítko
Hmm, myslim že něco takovýho nejde! Možná jedině, kdyby sis otevřel nějaký vlastní okno, který bys nadefinoval...
Jediné, co jde provádět s prohlížečem je vypínání bannerů a lišt.
To, co ty chceš je "imposible".
( Třeba ma to přijde Mira ).
Na tvém místě bych se o to ani nepokušela.
Protože to je docela zjevné matení uživatele - podobná praktika, jako když vzhled banneru napodobuje systémové okno.
Navíc ne každý má prohlížeč se standardně vypadajícím oknem: i u starých Woken si uživatel může změnit jejich barvu. U WinXP může IE mít takový ten XPéčkovitý vzhled. A spousta prohlížečů je skinovatelná. Nikdy neuděláš takové tlačítko, aby graficky zapadalo do čehokoli, v čem si lidi tvoji tvorbu zobrazí...
šlo by to - proč ne..
Ale nebyl by to script, nýbrž program - to znamená, že uživatel by musel odkliknout tu hlášku a povolit instalaci (stejně funguje třeba Google Toolbar)
jde to udelat msi otevrit v mnove okne a da se to udelat tak ze se ti otevere IE uplne jinak graficky stvarnen nevim sice jak ale jednou jsem nekde na cizim servru neco takoveho videlel a vypadalo tost dobre :o)
Hmm,vy jste na to nepřišli,ale já už jsem na to kápl! Stačí si otevřít nové fullscreen okno, které zmenším(nebudou tam ty ikony křížek,mini-maximalizovat).Pak už to jen nadefinuju přes tablesy a je to !
achjo, tomu rikam znasilnovani prohlizece.. :-)
Je to barbarství.
Jednou mi volal nasr... zákazník, že se nemůže dostat z mých stránek, od té doby fullscreen nepoužívám :) A doporučuji totéž