FÓRUM - phpBB

Nechcete místo tohodle fóra použít phpBB? Zkouším to doma, jede to česky, je to během 10 minut nainstalovaný, právě stahuju modro/šedý skin aby Vám to tady ladilo a HLAVNĚ je tam větší podpora uživatelů jako ZASÍLÁNÍ upozornění NA ODPOVĚDI na příspěvky.... prosim prosim je to GPL .....


Byl by nějaký závažný problém?
Heh, tys tam našel češtinu? Já ne:o). Já si dělám vlastní, kdyby někdo měl zájem o zdrojáky, nedám;))).
Resp. dám, ale jen těm které znám...
Prohlídnout jak to vypadá můžete http://free.kvalitne.cz/forum/ . Konvertovat můžete dosavadní příspěvky prakticky z jakéhokoli fóra (myslím, že tady je phorum.org, to taky jde).

Kdybyste neměli čas na instalaci, můžu poslat soubory a dump z databáze, a pak už jen stačí změnit admin heslo a ostatní co chcete, jinak bude vše jako na výše uvedené adrese...

Prosím, pročpak se admin nevyjadřuje?
> Prosím, pročpak se admin nevyjadřuje?

admin tady nesedi ve dne v noci, nastesti

coz o to, vypada to hezky, to zasilani odpovedi mejlem jsem zde dal taky (pro vsechny), jeste nejake zavazne podnety ? protoze to, ze to vypada hezky pro me neni dostatecny duvod, abych to tu cele prekopaval ... krome toho, tohle taky neni uplne nejhorsi ne ? ;-)
> tohle taky neni uplne nejhorsi ne ? ;-)

Jasne ze neni :o) ... navic, phpBB je sice hezky, ale na muj vkus ma moc "hejblatek" ve kterejch se nevyznam, tak me trosku mate :o)

Radek
Mě se líbí PHPBB mnohem víc než tohle...!
Kde se da sehnat source?
kupodivu ... http://www.phpbb.com/

Radek
posilani soukromych zprav, skryty email (uz mi chodi dost spamu - myslim ze roboti prave kvuli tomuhle tyto stranky prohledavaji... a daji se zobrazit prispevky ktere sem odminula necetl vsechny pohromade...
2Mira: Sorry za to nařčení že ses nevyjadřoval, já si až dodatečně uvědomil že je vlastně weekend.
Vlastnosti:Vychytávky(Profil uživatele,Avatars,Smajlíci,HTML značky,Podpisy).Možnost vidět, že je ten který uživatel přítomný (zvláště u admina je tato vlastnost vhodná).Vytváření uživatelských skupin.Uzavírání diskuzí.Automatické přihlášení. Docela vymakané vyhledávání v příspěvcích.Privátní fóra.No a pak muze admin (podle nastavených práv) zakládat anketní otázky: hlasování, např. které knihovny zakompilovat do příští verze PHP.

2Radek: věř že by sis rychle zvykl a některé drobnůstky by sis oblíbil ;-)
zrovna ty smajliky dost nemusim, dost pest na oko - viz diskuse na zive.cz

ale nektere pripominky
> * zobrazit prispevky ktere sem odminula necetl vsechny pohromade
> * skryty email
> a dalsi

beru, ty mi pripadaji rozumne, co se tyce designu, pripada mi to phpBB dost kriklave, phorum je oproti tomu nenapadnejsi, funkcnost jsem zatim nezkoumal
mrknu na to, neocekavej ale nejake rychle zmeny
> věř že by sis rychle zvykl a některé drobnůstky by sis oblíbil ;-)

Ale jo, ja nerikam, ze ne :o) ... ale zas na druhou stranu, toto ma byt rozsirena verze podpory (alespon to tak chapu) a ne diskusni forum ... neznam moc free webu, ktery by vubec neco podobnyho meli ... ale samozrejme, pokud by se Mira rozhodnul k tomu sem phpBB implementovat, tak mu budu jen fandit :o)

> Možnost vidět, že je ten který uživatel přítomný (zvláště u admina je tato vlastnost vhodná)

Jak pro koho vhodna ;~)

Radek
Já ho vidím na ICQ:__).
Jinak uvažuji taky (ale až za dost dlouho) udělat to že se zaregistruješ a budeš si moci dát na své stránky mé fórum (myslím že toto zatím poskytuje jen bluebord)
2Mira: Ok, diky je mi to jasny ad smileys myslim ze by sly velice snadno znepristupnit i kdyz by to byla myslim skoda, a ten layout jde taky s trochou snahy od zakladu prekopat staci editovat template, a udelat to vice simply. No jestli se na to budes divat tak to uvidis sam.

Diky za reakce a preju hodne stesti
>Kdybyste neměli čas na instalaci, můžu poslat soubory a dump z databáze, a pak už jen stačí změnit admin heslo a ostatní co chcete, jinak bude vše jako na výše uvedené adrese...

Tady je mail: petr.ondrej@centrum.cz -dík