Co říkáte na tento web ?

Zajímalo by mě , jaký maáte názor na stránky na adrese http://numb.mysteria.cz .
Pozn. Nejsou moje !
no ja LP rad...

tad mi jen vadi (v html verzi) ze se mi to nak dlouho nacita ze nad odkazama se mi meni ukazatel mysi...
Úvodní strana:
vstupní stránka by nemusela vertikálně scrollovat. Title bych raději formulovala jako "Numb Mysteria site: Welcome".
"Optimalizováno pro IE 6.0, 1024x768, 24bit © JAT" - grrr! Stránky by se měly nikoli optimalizovat pro určitou skupinu uživatelů, ale dělat co nejlepší pro všechny.
"Vaše rozlišení : ; bitů" - já v podstatě nemám žádné rozlišení ;-)
Nápis "Flash" se vedle odkazu "HTML" tváří odkazovitě, ale odkazem není.

Hlavní strana:
Ty frámy jsou škoda, velká škoda...
Líbí se mi, že tam opravdu je DTD (a správné), i když validátor vyplivne čtyři chybky. Šiklo by se mít v hlavičce víc metadat než jenom kódování. Zlí jazykové taky tvrdí, že metainformace s kódováním by měla být v hlavičce před title ;-)
Taky by to chtělo mít aspoň nějakou malou náhražku v noframes.
Zdroják vevnitř v rámech je plný formátovacích tagů.
Co se týče vzhledu, možná by nebylo od věci ten prostřední (hlavní) rám nějak barevně odlišit od těch postranních - ono to kvůli tomu scrollbaru stejně nevypadá uceleně... Vzhled se mi jinak docela líbí.
hmmm docala zajimave...ale libilo by se mi vic kdyby ten scrollbar mel jinou bavu....nakou tu cernou a do toho trosku sedive