Kritika Webu

Prosím ohodnoťte tyto stránky, budeme je přepracovávat a uvítáme vaše připomínky. Děkujeme

kmf.wz.cz
Na to , ze je to delany ve Frontpagi to ujde...
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 3.0">
- ve FrontPagi se nevyznám, ale tohle je nějaká archivní verze, ne? :-) (na dalších stránkách už to je 5.0)

<body background="images/pozadi.jpg">
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
<!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0IZ--> atd.
- tohle je zajímavé :-)

Na té stránce jsou frámy, <font> a vůbec některé technologické věci, které už mají nejlepší léta za sebou.

CSS bys mohl používat na víc věcí než jenom znásilnění scrollbarů.

Celkově mě ale kód potěšil. Ne proto, že by byl bůhvíjak kvalitní, ale nebyl zase příliš podprůměrný, a to je u FrontPage úspěch. Když umíš HTML, je zbytečné nechat si do něj od FrontPage kafrat - určitě si zkus stáhnout nějaký freeware editor (PSPad, HTML Kit) a psát to v něm. Nebo přímo v NotePadu ;-)

Ten obrázek (logo) na úvodní stránce se mi zdá trochu zbytečně velký a docela nekvalitní. Když to trochu zmenšíš, bude to nejspíš vypadat líp a ještě si ušetříš scrollování toho rámu (v 1024×768). Na úvodní straně by mohlo být aspoň kratičké povídání o přesném zaměření stránek.

Líbí se mi, že logo vlevo nahoře odkazuje na hlavní stránku, to je velmi příjemný detail.

Odkazy v menu jsou při nájezdu myší (bílá na žlutém) dost nečitelné.
Tenhle efekt se změnou barvy by se dal docílit malým kouskem CSS místo tuny javascriptu.

Ostatní části webu jsou vzhledově daleko příjemnější než úvodní strana.
Celkově mi to ale přijde hrozně nesourodé: Hnědý nadpis, žluté menu, béžová textura, oranžovomodré odrážky, modré odkazy, růžové nadpisy, černý text a logo.

Potřebovalo by to sjednotit. A taky se zbavit těch rámů.
Umh, věřím že takový spolek by si zasloužil lepší stránky, lépe vyvedené jak po technologické tak po grafické stránce. Kolega přede mnou byl ve svém výčtu takřka vyčerpávající. Obvykle elmi nerad kritizuji, ale tady bych musel :(
<HTML>Good work</HTML>
Master (moderátor)

nevedel som že i ty tu kritizuješ
Kromě toho horního obrázku bych zmenšil o půl fousu i písmo v menu. Celkově mi to ale přijde velmi příjemné pokoukání.