KRITIKA

Prosím podívejte se na mé stránky a zahlasujte mi,který styl si mám vybrat.
Ja si tu kristalovou kouli budu muset koupit..
4Sojkovec: jo, tak ta by se hodila...
posledni dobou je tu nak moc lam
Sojkovec máš pravdu, ale ještě jsem ji nikde neviděl.
jojo.. ja tez ne
pánové, moje Křišťálová koule v 2.9 říká, že to bude adresa:

http://pulec.wz.cz/
2DT: Njn, stacilo se kuknout na mail, to me nenapadlo ;)
Teda těch animovaných gifů jsem se docela lekl...;-)
www.pulec.wz.cz
www.pulec.wz.cz
www.pulec.wz.cz
nic moc
nic moc
ty třetí jsou o něco lepší...
Akorat tech obrazku je tam malo a jsou moc maly, chtelo by to vetsi.. :-/
Chtělo by to víc pohybu - bodl by třeba animovaný gif na pozadí, nejlépe třeba simulace zrnění. Taky je to zbytečně barevně strohé: přidej červenou, více žluté, zelenou a jasně modrou. Možná taky hnědou, ale to je spíš věc osobního vkusu.

Má to vynikající metadata:
<meta name="Microsoft Theme" content="blueprnt 111">
...a konec hlavičky, šlus :-)
Vůbec nevadí, že ses vykašlal na takové obtížné zbytečnosti jako charset a CSS! (edit: trošku křivdím, na hlavní straně už kódování je.)

Zkus dát veškerý text mezi <marquee><blink> a </blink></marquee>, to by originalitě stránek určitě pomohlo ještě víc! ;-)

(sorry za ten výlev, ale nešlo tomu odolat) :-)
Jen tvrdě do nich :-) Alespoň si pak každý víc rozmyslí a stránky vychytá, než je dá ke zhodnocení...
prihlasime to pak do souteze HTML Horror.. :-)
Mám pocit, že můj HTML horror (http://freya.webz.cz/horror), na kterém jsem si dala tolik záležet, zdaleka nemá na ledacos, co se tu objevilo... :-(
<HTML>Freya: tak to je opravdu moc :) premyslim jestli ti ten odkaz nemam zcenzurovat ;)</HTML>
Vizuálně je to skutečně horor! Ale pohled na kód odhalí, že to dělal programátor, který prasácký kód prostě nedokáže napsat :)
A <blink><big><big>, které mi málem urvalo srdce, to jako není prasárna? ;-)))
:)))) Prasarna možná, ale pokud se nepletu, tak validní prasárna. :-)Nehledě na to, že takové stránky sotvakdy obsahují doctype, obvykle obsahuji naopak něco jako "Microsoft Frontpage 0.99" a spoustu "
<p><font face="Verdana"><font size="1"><font color="vyblite_ruzova"> </font></font></font></p>
lol, on ten systemmisto &.n.b.s.p. napsal mezeru :)
Freya: Super horror stránky, takové jsem vždycky chtěl mít ale ještě se asi musim hodně učit ;)))
Jen ten kód by to chtělo ještě víc zprasit a bude to fakt vodlet...
sXmax

to fakt