ie a mozilla ok, problémy dělá netscape

http://mat.czechian.net

neví někdo, co je špatně? proč se stránka v ie a mozille zobrazuje dobře a v netscapu písmo přetejká mimo vymezenou oblast?

za odpověď předem díky =)
jo a v ie jsou problémy s kódováním, přitom kódování v hlavičce definováno je...

potíž bude nejspíš s PHP, neboť mám celou stránku rozkouskovanou do několika souborů a při interpretaci se inkriminovaná písmenka převádí na nějaký divný kód...tfuj!
no, nevim proc tam mas entity misto diakritiky, neni ti nahodou nejakej WYSIWYG?
nevim jak v ie, ale v mozille je to pekne rozhazeny. tudiz i v netscape...
No já to vidím zpřeházeně i v IE 6
V Netscape a Mozille text přetéká z okénka, odkazy se vůbec neukážou a diakritika blbne.
V IE 6 a Opeře blbne akorát diakritika.

Ty háčky by se daly nejspíš vyřešit už tím, že místo entit bys do zdrojáku napsal normální "ž".
Zdroják fakt za moc nestojí a moc jsem ho nestudovala, ale ono přetékání textu by se možná spravilo, kdybys té tabulce, ve které to je, nastavil šířku cca 215 px.
Freya staaale pracuje? ;)
Nojo, půjdu na to ICQ, když teda chceš :-)
no, tak díky za názory. ten kód fakt za moc nestojí... chtěl jsem to rychle namastit. koukám, že to zobrazování se liší verze od verze.

ve zdrojáku žádný entity nemam, jsou tam normálně písmena s háčkama. podle mě to dělá php, když interpretuje fragmenty zdrojáku v .inc souborech
jo a s tou mozillou jsem se sek - sorry, opera to zobrazuje "docela" dobře, mozillu nemam
tak jsem tomu vychytal pár much a už to celkem fachá :-]

ještě zbývá pár věcí dodělat...