nevim jak vytvořit www stranky

potřebuju stručněji poradit jak dobře vytvořit www stranky a hlavně jak tam dostat fotky a další věci?poradí mi nekdo jak?prosim napiste sem marnej jako cip.....dik P.S. mam jenom word,power point, adobe .... a hlavne zakladní prográmky.
1. používej notepad, PSpad, nebo Homesite
2. nepoužívej Power Point !
3. nauč se html na www.kosek.cz nebo na www.jakpsatweb.cz
4. až něco stvoříš dej to pomocí ftp na server (třeba Total Commanderem)
5. pro příště - když se chceš něco dozvědět, tak nejdřív hledej (www.google.com) a neotravuj ostatní lidi svojí neschopností!


Prosil bych poradit - krok za krokem - jak vytvořit funkční www stránky.
Je to možné ? Jsem mírně pokročlilý,ale úsilovný začátečník s cílem být
úspěšný.
Díky předem. J.B.
Mgr. Brozik > www.jakpsatweb.cz, www.kosek.cz
Rady pro zacatecniky a mirne pokrocile, je to prehledne napsano a ja jsem se na tom take ucil.
Láďa Rejpal > vždyť jsem psal to samý!?
Asi se mi to zdá, ale v dnešní době jsou lidi líný i číst. No a hledat . . . to už vůbec ne. Tady jsou snad všichni marný.
Každou chvíli se tu někdo ptá jak udělat stránky, v lepšim případě jak je dostat na server.
<tučně a velký> CHTĚLO BY TO UDĚLAT FAQ NEBO TAK NĚCO </tučně a velký>

poznámka: jestli ten TAG nebude fungovat, tak si představte že funguje;)
> <tučně a velký>

:-)))
>CHTĚLO BY TO UDĚLAT FAQ

Tady se to jmenuje "Podpora", protože někteří chytráci neví, co to "FAQ" znamená.

http://www.webzdarma.cz/podpora.html


P.S.
Někde jsem už viděl i ČKD = Často Kladené Dotazy :o))
PODPORA ... to je hezký. Podle dotazů bych ale řekl, že tam nikdo nechodí nebo se toho tam spíš moc nedozví. Je to vesměs tak obecně napsané. Hlavně tam chybí KOSEK a JAKPSATWEB. Chtělo by to i příhodnější název pro tuto sekci. Něco co trkne i úplnou lamu.