podstránky

Prosím, jakej tag je pro vytvoření podstránek?Nikde jsemto nenašla. A prosím bez trapnejch urážek typu "jsi neschopná, to ví snad přece každej", s jakejma se setkávám na fóru celkem často. Slušnejm předem děkuju
podstranek ceho?
podstranku vytvoris stejne jako index.html jen tomu das jiny nazev treba stranka1.html
a das na ni na hlavni strane odkaz
<a href="stranka1.html">stranka1</a>
Jak to myslíte?
Viz výše (albertino), dát tam klasickej vodkaz.... Kdyžtak se ješte zeptejte, myslím že vám tu rádi poradí! S pozdravem B.T.
nemysli nahodou <iframe>?
<HTML>tezko rict,bylo by idelani uvest nejaky priklad napr z tohoto webu ;)</HTML>
Myslím tím odkazy na podstránky, např. z domovský stránky odkaz na podstránku fotogalerie, objednávky, vtipy, atd. Nevim, jaký jsou na to tagy.Prosím, prosím...
Tak o tom psal albertinu vyse. Jestlize mas napr stranku fotogalerie.html ve stejne slozce jako index.html a chces se na ni ze stranky index.html odkazovat, tak proste na prislusne misto zdroje index.html napises:

<a href="fotogalerie.html" title="Fotky">Moje fotografie</a>

a - nazev tagu
href - url adresa na kterou se odkazujes (muze byt relativni nebo absolutni)
title - titulek odkazu

Pokud si chces usnadnit zivot, nepouzivej v nazvech stranek velka pismena, pismena s diakritikou a mezery.
Rozhodne si precti kapitolu o odkazech na Jak psat Web (http://www.jakpsatweb.cz/#odkazy2)
Zdar
<a href="fotogalerie.html" title="Fotky">Moje fotografie</a>

To "title="Fotky" se tam nemusí psá, je to jen pro zefektivnění, nebo jak bych to nazval!
<a href="fotogalerie.html" title="Fotky">Moje fotografie</a>

To "title="Fotky" se tam nemusí psát, je to jen pro zefektivnění, nebo jak bych to nazval!