Chyba v tomto fóru.... (Asi:o)).

Lidi, taky se vám stává že když odešlete příspěvek, uloží se, ale potom to hodí neexistující stránku?
jeste se mi to nestalo, na jakou stranku te to teda hodi ? (krome toho, ze neexistujici :)
Teď už ne, ale normální neexistujicí stránka (ne od WZ normalne uplne neexistujuci:o))
Hm, tak jeste furt...:o).
To je zvlastni, mne se to nestava. Zkousel jsem to z 5ti ruznych pripojeni.

IntEx
Teď už je to opravdu OK, hm asi nějaká chyba mezi PC a klávesnicí...:o).
Spis mezi klavesnici a zidli... :o)
neexistujici stranku mas namysli co? chybovou hlasku IE??? tak to potom ti pada spojeni (s nejvetsi pravdepodobnosti) se serverem. pokud by to byl pozadavek na neplatny soubor na wz, tak to snad hodi 404. jakou chybovou hlasku dostavas?

m.s.
Ano normální IE error!
Jo martine, hele když si v apache nastavim error 404 na nějakou stránku tak mě to tam hodí pouze když dám neexistujicií.html
ale pokud dám neexistujic.php hodí to error 500 nevíš proč?
nejspis to bude tim, ze mas cgi verzi php (funguje ti authorizace?)

m.s.
heh, co to ma delat s timhle forem?! Tady?!
cim vic se blizi skolni rok, tim mene ty tvoje dotazy lukasku (alespon pro me) davaji smyslu...

samozrejme nemluvim o tomto foru, ale odpovedel jsem ti, tak jak jsem pochopil otazku (netvrdim, ze spravne;-).

kdybych odpovedel podobne na tvuj dotaz:
'>když si v apache nastavim error 404 na nějakou stránku'
...jak jsi toto myslel v souvislosti s timto forem???

btw: nejak prestavam temhle teenagerum rozumet :-))) starnu!

m.s.
Aha a ja zil v domeni, ze mi odpivdas na chybu v tomtu foru... Achjo, asi to bude tou zacinajici skolou...:o).
to s tim forem je evidentne lokalni chyba u tebe v pripojeni - jednoduse spadne spojeni a IE ti nahlasi nejakou hlasku, z ktere ty mas pocit, ze to je neexistujici stranka na wz.

m.s.