Jak na www.dot.tk

Registruju se na www.dot.tk a ve třetim kroku mi to napíše:
"You might have received an Ambassador Coupon Number from another Dot TK registrant. Please type this coupon number here. If you don't know or if you are unaware of a coupon number, please leave this field blank. " A pak mám vyplnit to číslo...
Co tam mám napsat? Díky
Nic
Fakt díky... jsem to ale vůl, že mě to hned nenapadlo, musim se hooooooooodně učit!
<HTML>mno a az se naucis zjistis ze domena .tk zareklamovana sranda pro lamy</HTML>
Master: zareklamovana?
Nejni zareklamovana, jen se při najetí stránky zobrazí další malé okénko s reklamou. (viz http://www.cernaskola.tk)
Prdlajs.. sojkovec.tk, vyskoci tam nejake okynko? Nejaka reklama navic?
Ono to tuším jde nastavit ;-) jestli tam bude popup nebo ne...

Ale já s tk doménama nedělám, nejsem lama ;-)
ja taky nejsem lama sojkovec taky urcite ne a par dalsich taky ne
a prece to .TK mame
Lama je ten, kdo si tu reklamu proste nevypne :-))
Taky bych si koupil .com kdybych mel prachy na vyhazovani.. ale to bohuzel nemam :-/
Ale tk je blbé. Uělá to hnusný kód - jeden frame a v něm to je. Navíc tam ani není charset atd.
no protoze ty tam nehostuje....take tam muzes hostovat ale za penize....poskytnou ti misto pro web a bude videt tvuj kod...

kazdopadne koho ten kod zajima tak si tu adresu prekopiruje do browseru a prohledne si ty stranky normalne na WZ ...
Kdyz si tu .tk domenu koupis, muzes ji dat kamkoliv
njn ja sem to myslel uplne jinak .......ale neumim to vysvetlit :-)))
albertino: Tak to neni, ze bys mohl u nich za penize hostovat, ale muzes si tu domenu za penize koupit, hostovat s ni muzes pak klidne tady na anowebu
mnnooo presne tak jsem to myslel ...... ;-)
jeste ze tu mam sveho tiskoveho mluvciho sojkovce :-))))
Přes doménu tk na stránku nemůžou vyhledávače, protože je to dělané přes rámy, takže když budeš v google hledat svoji stránku tak ti google nenajde ani jeden text na stránce - stránku s titulkem ale jo, ale s titulkem který si zadáš na dot.tk - nesmí být česky (ten titulek) písmenka z háčkama a z čárkama nezobrazí. A ještě jedna malá nevýhoda pokud v google nastavíš hledání stránek v češtině tak se ti tvoje stránka vůbec nezobrazí protože na ní nejsou české texty - to je moje zkušenost - dobré ne?
jj je to tak...ale co bys chtel zadarmo.....a pak mas trebas jeste adresu od WZ a tu ti to najde ;-)