Objektivní kritika

Zdar lidi. Mrkněte se na sxmax.wz.cz a napište co si o tom myslíte. Docela jsem si s tim pohrál.
Je to dobry... :)
Dik
Místo těch <br> v menu by si mohl pro tag <a> nastavit display: block, padding-top a padding-bottom. Zdá se mi to jako elegantnější řešení ;)...
Je to pěkné, čisté a přehledné.
Líbilo by se mi tam trochu víc obsahu, přijde mi to trochu jako poloprázdná skříňka. Já osobně bych tam podtrhala odkazy i mimo :hover, ale to je už spíš teoretická otázka (na té stránce je poznat, co je odkaz, a to je to podstatné).

Při tom, jak je ten layout jednoduchý, by určitě nebyl problém uvádět velikost písma v relativních jednotkách (aby si to i IEčkaři mohli přizpůsobit svým potřebám). Taky mě zarazila pevná výška menu, vypadá to trochu násilně.

Teď pár rýpnutí do kódu:
<title>:: sXmax ::</title> - ty veselé znáčky okolo nejsou zrovna terno pro použitelnost a sémantiku.

<meta name="description" content="sXmax official website"> - hezké :-) To uvádíš pro případ, že by si někdo založil ještě nějakou neoficiální fandovskou stránku o tobě? ;-)

<br><br><br> - ale no tak, ty to přece umíš, nemáš to zapotřebí...

Celkově se mi to líbí, není tomu už mo
...moc co vytknout.

Sorry za rozdělení do dvou příspěvků :-)
Freya > Obsahu je málo, to vim, až budu mít lepší připojení, tak tam hodlam dát nějaký vlastní videa a přidat nějaký sekce. Zatim to jen aby vůbec něco bylo.
Nad velikostí písma jsem přemýšlel a došel jsem k závěru, že by si lidi měli pořídit lepší soft než je IE. Tak to prostě chodí :)
Menu je optimalizovaný na rozlišení 800x600.
:: sXmax :: - ty "veselé značky" se mi moc líbí a dobře to vypadá v Opeře :-)
official website - to fakt neřeš :))
<br><br><br> - jednoduchý a hlavně rychlý (jsem občas línej no)
Za rozdělění se neomlovuej, vypadá to alespoň zajímavě :)))
Jinak dík za kritiku.
BTW našel tam někdo easter egg?
sXmax: Myslis tohle?

http://sxmax.wz.cz/obr/sxmax.jpg
sojkovec > jj, jseš dobrej
<HTML>sXmax: warez...
Jinak snaha se ceni, ale pochybuji ze jsi to delal dele nez 3h...
Sice pekne ale hole...

smaz ten crack nebo bude tento thread mluvit o webu v minlem case</HTML>
Master > už se na tom pracuje
Master: BTW co se považuje za warez?
Registracni kod na Operu mam dojem...
<HTML>nebo ten crack na winrar</HTML>
Hezký! Ale ten nadpis by mohl být :
a) obrázek
b) nějakou barvou, ale hlavně ne tmavou