Text zajíždějící o 3px

Zdravím. Mám tu další otázku ohledně 3px mezery mezi sloupci v IE

Že tam musímdát podklad abych do té mezery dal obrázek to už jsem vyřešil, ale je tu problém s textem. Když totiž sloupec skončí a s ním i 3px mezera, posune se text o ty 3px zpátky do leva. Potřeboval bych aby ten okraj zůstal souměrný. Zatím jsem nikde nemohl nic najít a ani moje pokusy nevyšly. Nakonec mě jako poslední napadla tabulka, ale jelikož je to hlavní sloupec tak by tím pádem ztratil CSS layout smysl (postupně načítání) Tak jsem se rozhodl požádat o pomoc vás. Ví někdo co s tím?
Díky
<HTML><div style="padding-left:3px"></HTML>
no, jestli je to jenom problém IE, šiklo by se ošetřit to ještě podtržítkem, aby se ta očůrávka nedotkla zobrazení v jiných prohlížečích...
Tuhle variantu už jsem taky zkoušel, ale pro jistotu jsem ji tedy zkusil ještě jednou....... a pořád nic.

Hlavní div mám float: top, ale i když ho nezadám nebo nastavím jiný, výsledek je stejný.

Můžete se sami podívat, odskok písma je nejlépe vidět na úvodní stránce s textem.

http://foxcentrum.mysteria.cz
Tak jsem vyzkoušel už x možných způsobů, hledal kde se dalo, ale ten text mě pořád nechce poslechnout.

A nakonec jsem zjistil, že jde spíš o vyjíždění textu. Text co je v hlavnim sloupci pod ostatnima sloupcema, tak se zobrazí normal. Ale ten vedle kterého ještě vedlejší sloupce jsou tak odskočí o velikost zhruba 1 mezery. Možná, že většina návštěvníků by si toho nevšimla, ale snad chápete jaké je to pro mě trauma :-)..... Dokud to nenajdu tak se nemůžu ani hnout :-)
Slávaaaaa! Mám to!

Po mnohých dnech trápení jsem to konečně našel. Takže pro všechny, kdo by náhodou měli problémy s 3px chybou v IE:

Stačí požít workaround
height: expression("0px");

který podporuje jenom IE, takže ostatní prohlížeče ho budou ignorovat