problem

Cau, jsem zacatecnik v html, ale presto bych si dovolil zeptat se na toto. V cem je chyba v nasledujicim segmentu kodu?

<title>The ZELI Page</title>
<frameset cols=150,*>
<frame src="menu.html" name="levy_ramec">
<frame src="uvod.html" name="pravy_ramec" scrolling="yes">
</frameset>

Je to vpodstate muj uvodni index.html. Kdyz na nej kliknu, tak se zobrazi pouze title The ZELI Page, ale nic vic (az na reklamu). Rozdeleni na dva framy mi proste nefunguje. Uz sem opravoval nazvy na mala pismena, ale nepomaha to (asi to s tim nema co delat:)) Treba doma mi to krasne funguje a na jinejch free serverech taky. Nejspis to bude v definici tech ramcu, ale nevim jak to udelat spravne, aby to fungovalo vsude.
Dik za odpoved. ZELI
Treba uzavrit ten frameset do tagu body...?

<body>
<frameset>...
</body>
Dela to imho reklama..
V te strance nesmis mit reklamni banner, v administraci nastav soubor, do ktereho se bude ukladat
2Sojkovec: OOOO ja dekuji, fakt to pomohlo. Navic nastaveni souboru, do ktereho se bude banner ukladat je skvela vec:)
Novis: davat frameset do telicka je blbost. ve strance s ramcema se to nedela. je to misto body. docela je logicke, ze tam body neni.
2Novis: To uz sem taky fcera zaslech ze dyz sou na strance framy, tak tam nesmi bejt body vubec nikde. Ale kazdopadne dik za snahu.
Hmm, tak sem zas o něco chytřejší :)! I když mi to není moc platný, protože s framsetem stejně nedělám, ale člověk nikdy neví...