Kritizace webu

Cau, zkrytyzujte internet.webz.cz prosim.(Jak z html atd. tak i z grafiky)
DIk
Kritizace webu - se pise kritika webu :-)))
zkrytyzujte - je od stejneho slova jako kritika takze tam jsou take mekke I :-))
NESNASIM LIDI CO DODRZUJOU PRAVIDLA CESTINY ;-)
zdrojak teda nic moč..... ale jinak pekny a obsahove taky v pohode
ja je nedodrzuji jen mi to prislo komicke :-))))
jo k tomu designu

neni to spatne ale... po te uvodni strance jak tam je to enter...
*neni tam moc info jen nejaky kratky text a v tom pravem bloku by mohlo byt neco napsane... dal jsem se bohuzel nedostal pac se me nechce :-)))
dfs
takze design pekny, na tej dalsej stranke, ktora nasleduje po uvodnej, je toho dost malo, chcelo by to nejaky podrobnejsi popis co sa da na webe najst.

kod: klasicky vlakovy dizajn (same tr td tr td), css by mali byt v externom subore (ziadne style=""), <font color="#666666"> - skoda reci, nedefinovany typ dokumentu, neexistuju styly pre tlac, ...
Neviděl sem to už někde?
design se mi libi...
Desing je pěkný, ale obsahově mně to moc nezaujalo. A co se týče celkovýho hodnocení tak jo, dobrý.
> Desing je pěkný
Není. Nic takového jako "desing" neexistuje.

Na vstupní straně, ještě před pohledem do zdrojáku, jsem okamžitě nabyla dojmu, že to je akorát další z mnoha frontpagistických výrobků:
<title>New Page 1</title>

"@Internet | @Internet | @Internet | @Internet | @Internet | @Internet | @Internet" - he? Když to má akorát dekorativní charakter, má to být obrázek na backgroundu.

Kódem se nebudu zabývat, protože tam (kromě aspoň-nějakých-metadat) nevidím nic, co by stálo za pochvalu. Vstupní strana je klasický WYSIWYG bugr. Zdroják ostatních stránek je o něco lepší - nejspíš ruční, ale pořád hrozně archaický.

Na hlavní stránce jsem si všimla hezké grafiky. Mimochodem, moje podvědomí mi zevnitř kope do lebky a křičí "T-Mobile! T-Mobile!". To kvůli té barevné kombinaci.

Je fajn, že logo odkazuje na hlavní stránku.

Nechápu, k čemu je dobrá ta jazyková míchanice: "Main page > Katalog" a tak podobně.

Ty všudypřítomné znaky "|" sice vypadají hrozně kůl, ale čeho je moc, toho je příliš.
Chtělo by to nastudovat nějaké ty základy typografie a neprasečího psaní vůbec. Schází mi tam hlavně mezery za čárkou a tečkou, špatně se to čte.

"... v této sekci by jsme vás s nimi chtěli aspoň trochu seznámit."
Ta absence jakékoli úcty k mateřskému jazyku je hrozná věc :-/

V mém Firefoxovi se poněkud rozjíždí design Katalogu - patička ("© Internet.chytrak.cz 2004 <Jirka Jeřábek>") vesele sedí někde v polovině seznamu poskytovatelů připojení.
BTW, proč "internet.chytrak.cz", když to teď je na internet.webz.cz?

A na závěr ještě jeden citát:
"Nezavazuji se k pravdivosti informací uvedených na tomto webu."
:-)
Jo, desing nic neznamená, Sargas ale myslel dresink...

Obsahově nic moc: no záleží,co v tom dresinku je,že. Nějaká majonéza, bylinky... Pokud je dobře namíchaný, tak může být obsahově docela dobrý...
jak sakra všichni děláte tu grafiku?
Už jsem myslel,že se zeptáš jak sakra děláme dresink...To bych si docela pokecal.

Jinak, já kupříkladu dělám grafiku v Paint Shopu Pro 7. Dost lidí dělá ve Photoshopu nebo Corelu nebo Gimpu a tak...
Photoshop mám! Ale umim s nim ho...
Tak s chutí do toho, trochu si s ním hraj (Myslím Photoshop!) a časem něco ukutíš...