NOVY WEB

Mám nový web - www.jirka-skarka.borec.cz
Co říkáte?
Dobrej ne?
Myslim že je skvělej, ale co vy?Hodnoťte vzhled,zdrojak,vse!
No vida, my (v Pokecu) o vlku a vlk (v HTML) za dveřmi. :-)

Prý jsi ten web někomu okopíroval jsem slyšel...
2Andy: Skvely neni, prijdu tam, vidim reklamu a bilo, nic vic, nic min...
Mě se to zobrazilo....asi za deset minut
No ja nevim. Co se tyce grafiky, tak na 1152x864 to nevipadá nijak extra. ty obráky moc nenavazujou.... A ke zdrojaku bych rek jen to, ze pouzivani frames neni podle meho nazoru uplne nejlepsi a v dnesni dobe v podstate uz zastarale.
Mas tam par dobrejch veci, ale myslim, ze bys mel neco udelat aspon s tim, aby se na to dalo koukat i s jinym rozlisenim, nez na kteryms to delal. No ja osobne preferuju vetsi jednoduchost a prehlednost... Tak hodne stesti!
To je ale humáč! Bílý nic. A ještě kradený. Hej kluku dej si facku!

Jak již bylo jinde řečeno, negři s letlampama už jsou na cestě.
:-)
ten banner je fakt pekny. Nic viac sa mi totiz nezobrazilo.
Tomuto sa povie "pristupny" web :-)
To je vtip? :-)
Ty jsi asi pěkně velkej srandista, co?
Na 14ti letýho kluka, dobrý. Zajímavej styl, ale moc to bolí do očí ...
Dost zvláštní, ale nemůžu se vyjádřit objektivně, protože co sem o něm slyšel, že je od někoho lízlej... Ale ani tak nic pozitivního...
Jau, to je bugr, chudák Firefox v 1024×768 (nejběžnějším rozlišení)... :-(

Tenhle design (nebo něco velmi podobného, tuším, že s obrázkem psa) už jsem viděla a dokonce kritizovala.

Kdybych si pro sebe vybírala layout, který zkopíruju, tak tenhle by to určitě nebyl...
Freya: Podívej se do sekce odkazy na odkazy :-) Pomsta je tak sladká věc..;-)
Freya : iiiiiiiiiii ;) Jinak ten web je krutej, muj popup blocker ho nepustil ;))
:-)))
Hustý :))))))))) Jaks to udělal?
Já to nebyl. To udělal onen postižený, od nějž to ten ťulpas zkopíroval..:-)
:-D
Jojo, hacknul jsem to ja.. Nebo zkuste downloady (pro starší 18-ti let) :) nebo fotku. Prostě pomsta.
No, co dodat... NA HOVNO! Pretoze je kradnute a este k tomu je to cele v poupe! Co ked niekto nezobrazuje popupy! A este k tomu, nutis cloveka tam zostat... a ked ten poput maximalizujes je na hovno...
Dopbrej kurzor... Najedu na úvod a kurzor se přesune na autor :-)
No opravdu dokonalé... Kurzor skáče sám od sebe úplně jinam než já chci, zvětšit ten popup taky nejde, o vykradení jiných stránek ani nemluvě...
Zasloužil by cenu WEBDESIGNER ROKU :-)
To s tim kurzorem jsem udelal ja :) zmenil jsem aktivni bod :) dobry napad, ze jo :)