WWW STRÁNKY

DOBRÝ DEN!
NAVŠTIVTE TYTO WWW STRÁNKY DO KONCE KVĚTNA MŮŽETE SI ÚPLNĚ ZADARMO OBJEDNAT KVALITNÍ WEBHOSTING,WEBDESING,EDITOR LRWYSIWYGL A PROSTOR PRO VAŠÍ WWW PREZENTACI.JEJICH URL JE http://labradorss.wz.cz
Dobrý den,
navštívil jsem Vaše www stránky a objednal si webdesing úplně zadarmo!Moje www stránky jsou ted moderní atd.Stránky p.r.o webmasters (http://labradorss.wz.cz) jsou asi ty nejlepší na světě,protože žádné jiné stránky které nabízejí kvalitní webdesing nejsou úplně zadarmo!Jinak by to stálo 4000-6000Kč.Chtěl bych se Vás zeptat FunyGate jestli Vaše služby budou napořád zadarmo?
? :-) ?

Já asi pořád ještě spim, tohle mi mozek nějak neschroustal.
?-?-?-?-?
Tady nekdo nepochopil, ze tohle neni reklamni forum...
Jen kdyby to aspon nevypadalo tak amatersky...
A co ti neschroustal?

PS:ES.Webmail je náš externí redaktor!
Muzete taky navstivit ty moje www.rocco-m.wz.cz sem zacatecnik,a skoro nic tam nemam,ale uvitam nejakou navstevu...:-)
Tak to je ta nejvetsi rachotina co sem kdy slysel! Vetsi blbost si vymyslet nemohli. co je na ty strance s labradorama proboha profesionálního?:))))))
btw proč teď častšji než "webdesign" čtu "webdesing"?:))))))))))
aaach jo. opět jeden normální den v ČR. Dobré ráno.
Add Tomm:
--> btw proč teď častšji než "webdesign" čtu "webdesing"?:))))))))))

Nechápu ...
No koukám, že mi to schroustal správně :-)

Vás tu opičárnu dělá víc?! Já myslel, že to ten word zvládnul sám :-)

Mimochodem napsali jste mi krásný příspěvek do knihy návštěv - co to znamená? - já asi dneska opravdu chápu nějak pomalu :-)))))
Nema to byt Webdresing? Jako ke svacine? :-)
Sojkovec: Jo, co se tyce dresinku, taky uz me to napadlo :-) :

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=8783&t=8783

Jinak, oni to na tech strankach (labradorss.wz.cz)
maji vsude : ........zadarmo objednat kvalitní webhosting,webdesing.....
....Věc: WebHosting WebDesing LRWYSIWYGL.....

:-))))

Profici! Delaji neco, co ani nevi, jak se jmenuje....
Hee?

Funny Gate: Es.Webmail je druhá část tvého schizofrenního já? Skoro by mě zajímalo, co tam u vás externě redigoval. Celou tu ohavnost by sfouklo pětileté dítě za čtvrt hodiny i s umístěním na internet. Už vůbec nechápu, proč se tvůrci ptají sami sebe na to, co vlastně nabízí...

Oh Bille, dvě stránky za cenu jedné? To už se opravdu vyplatí a k tomu dostanete zdarma ještě sadu kuchyňských disket prvotřídní kvality, zavolejte ihned! neváhejte! Už včera bylo pozdě!

Není to náhodou opožděnej apríl?
Nechapu, jak nekoho muze napadnout se takto ztrapnovat, asi je to dost nepovedenej vtip..
Spíš mám pocit, že FunyGateovi blbnou hodinky, protože prvého už dávno bylo... Jinak bych doporučil ještě studený obklad a sprchu - to hodně uklidňuje...

Btw, ještě jsem nikdy ne"webdesoval"... mohl by mi někdo říct, co to je za činnost?
Hádám, že to je nějaká moderní kombinace slov "web" a "děs", případně "děsit". S diakritikou se to píše "webděsing" ;-)
btw, právě vypínám komp a odjíždím na prázdniny mimo civilizaci, mějte se!
Vypadá to jako MLM - multi level marketink :) Herbalife ? Plná síň nastrčených dealerů ( naprostá spokojenost) a jen jeden zákazník.
DOBRÝ DEN pane FunyGate
tuto skvělou reklamu jste vymyslel sám nebo vám s ní pomoh váš pes ?
:) PŘEJI PŘÍJEMNÝ ZBYTEK DNE PANE FUNYGATE A DOUFÁM ŽE BUDETE MÍT TAKOVÝCHTO SKVĚLÝCH NÁPADŮ JAK NÁ POBAVIT JEŠTĚ HODNĚ.
viděl jsi ty své stránky vůbec? Nebo si to jen napsal a hodil na web? Ale buď v klidu, viděl jsem už i horší.
<HTML>tak tomuhle threadu patri me uprimne "<big>LOL</big>"

opet jsem se tu zasmal.. no dost :)</HTML>
Já horší stránky neviděl...