Reklamní forum pro Vaše stránky

Navštivte naše www stránky!Právě procházejí rekonstrukcí.Po rekonstrukci což je za pár minut konečně můžete zadarmo objednávat webhosting atd..Chcete vidět nějaké z našich díl?Tak se koukněte na naše stránky!

PS:Udělejte si zde reklamu i Vy!
Tak toto jsem nepochopil..
10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 ted!Od této chvíle si můžete objednat na našich stránkách profesionální služby a kouknout se na naše díla!
Jééééééééééééééé vopruuuuuuuuuuz. Vypadaj fakt profesionálně! A hlavně se mi líbí slovo "webdesing" :))))))))))))) Ale taky to nějak moc nechápu. To jako myslíte vážně? 10,9,8,7,3,2,1 vtipnýýýýýýýýý:)))))))))))
Vypada to silene (profesionalne :-) )

<meta name=ProgId content=Word.Document>
<meta name=Generator content="Microsoft Word 9">
<meta name=Originator content="Microsoft Word 9">

Aspon jsem si vzpomnel na Dajdou, ta mela taky sebevedomi....
Nemam rad reklamu !
!"&%*^#(*#)"!
"LRWYSIWYGL" ...buhehe...
"WebDesing" :-S

Nejvíc mě dostal ten ceník ;-)

"Od této chvíle si můžete objednat na našich stránkách profesionální služby" :-)))
jj jaka bude asi adresa :---)))))) http://labradorss.wz.cz/neco
2 mb volneho prostoru :-)))
tak me tak napada ze se tohle hodi do toho fora co navrhnul mira :-)))
dalsi profesional tentokrat bez ramu
neni to jenom parodie? kdo se zkusi zaregistrovat jako prvni? :-)
Je to lákavé...
nic ve zlem, ale to ja fuckt hruza ;)
LOL :D
albertino: Já myslel, že s těma 2MB si děláš srandu.
Tak to opravdu nežeru :-)))))

p.r.o?webmasters: To už si klidně můžete založit firmu na registrování domén u webzdarma a vyjde vás to nastejno :-)))))

Me, že bych byl nějaký maestro, ale musím uznat, že design stránky vypadá ....ehm... opravdu profesionálně
Tak nevím, chtěl sem se na to podívat 3x ale pokaždé mi skolaboval prohlížeč cca po 3sekundách. Ale ta první stránka ve mě zbudila hrůzu. FUJ
Jo tak to mě taky. Chudák IE se tak rozesmál, že se musell vypnout, aby se nezhroutil :-))
P.S.: Nedivím se, koho by napadlo podnikat s hostingem na freewebhostingu, nepřipomíná to Freye a jiným jejich oblíbený tabulkový sendvič nebo jak tomu říkáte? :-))))
Jsem celkem začátečník, ale myslim si že bych dokázala vytvořit lepčí stránku! labradorss.wz.cz... to je hruza!