Hodnocení stránek

Prosil bych o zhodnocení stránek... macro-webdesign.wz.cz
teda nevim jak v jinem prohlizeci ,ale v mozille to dava tyhle znaky

Internet prorůstá do našeho života prostě všude a čím dál víc. Užívání internetu se v podnikání stává naprostou nezbytností a samozřejmostí. Stále větší vrstva obyvatelstva používá internetu pro komunikaci, vyhledávání a získávání nejen poznatků, ale rovněž i praktických věcí a to prostřednictvím nákupu nebo pouhým stažením autorského díl
S XHTML 1.1 validními webdesignérskými nabídkami se dneska asi roztrhl pytel :-)
Ale v mém prohlížeči to taky ukazuje jakýsi rozsypaný čaj. Až to bude opravené, moc ráda to skouknu.
To Freya: To víš... Je hezky, svítí slunce... To se pak tvoří!
Problém bude, že veškerý text se vypisuje pomocí "innerHTML", což je prasárna^n, kde n se limitně blíží k nekonečnu.

BTW: zkoušeli jste odeslat něco přes "kontakt"? - ať tam napíšu jakoukoliv svou e-mailovou adresu, tak mě to pošle do háje, že není smysluplná.
> Při výpočtu takové ceny počítám s hodinou své práce 110,-Kč. <

Jj, založím si takovou firmu a až nějaký nic netušící (jako je Kindl - slavný spammer) bude chtít stránku, budu ťukat ty stránky až dokonce života. To bude potom prašulek a navíc ty stránky udělám v stejně mizerné kvalitě jako je minule ;-)


> ať tam napíšu jakoukoliv svou e-mailovou adresu, tak mě to pošle do háje, že není smysluplná <

Text musí být delší než hodnota X nastavená v JavaScriptix ;-) E-Mail musí mít nějaký smysl ... to znamená, že ten dopis, ale ne tvá e-mailová adresa ;-)


> To Freya <

Kdyby neexistovala škola, všichni by měli validní stránky :-) --- Možná i Kindl, ale to by nemělo žádnou cenu, dělat mu validní stránky. ---
> Text musí být delší než hodnota

A do háje - já jsem tam napsal dost dlouhý text - to mě nenapadlo, že tam musím psát Malostranské povídky.
Nemusíš psát žádný malostranský, ale musí tam být alespoň 10 znaků. Nemám rád lidi, co si focusnou jedno políčo formuláře a pak švihnou do klávesnice a mačkaj při tom tab...
mohli byste mi pomoct? Na stránce dan-p.wz.cz jak dam ty 2 ankety vedle sebe a ty reklamy na blueboard?
To Dan: Zkus si založit vlastní Téma! Pak ti možná někdo odpoví a neotravuj v tématech jiných! Děkuji!
Velice se omlouvám, ale stránky jsou aktualizovány až teď. Bohužel jsem měl příliš mnoho práce, tak se trošku protáhlo.
Fakt dobre kamo super :))
Jo, pěkný. Naćítání dobrý, desing taky a obsah stručný a jasný. Co víč říct? Snad je hodně klientů :)))

by Sargas
Taky tedy trošklu přispěju:

1) reklama je v pop-up okně (jak jistě víte, to se nesmí...)

2) style="...", ale ale-proč máte externí CSS file, když to stejně píšete do style=""?

3) onmouseover="..." a onmouseout="..." - jediný důvod proč toto používáte?! Mnohem jednoduššeji v CSS...

4) Co k tomu dodat:
http://www.widexl.com/cgi-bin/remotely/meta/meta.pl

5)Tag <b> se snad už ani nepoužívá nemyslíte?

6) No comment...
http://www.webmaster-toolkit.com/search-engine-position-checker.shtml?url=http%3A%2F%2Fwww.widexl.com%2Fcgi-bin%2Fremotely%2Fmeta%2Fmeta.pl&keywords=tvorba+www+str%E1nek

7) Moje tiskárna právě ztratila chuť do života... Ty barvy se tiskly móc blbě...

8) Poměr cena/výkon? Budiž, ale výkon bych od stránek neočekával. Spíš plnou funkčnost! (ta je na stránkách na slušné úrovni)

9) Nelze zvětšit písmo... Dodáváte stránky poštou na CD... - a lupu na prohlížení dodáváte na objednání taky?

10) Až budete mít více referencí, tak Vám nepůjdou vytisknout kvůli pevné výšce toho DIVu. Doporučuji overfloaw: visible

No a to je asi tak všechno. K designu se raději vyjadřovat nebudu. Ale přece - nepřijde Vám to příliš "amatérské" pro webdesignera?
1) už mě začala lozit na nervy, tak jsem ji šoup zpět do documentu
2) opraveno
3) opraveno
4)
5)To je už ze zvyku, opraveno
6)
7) To je divné, protože jak opera, mozilla i IE tisknou stránky naprosto v pořádku a bez barev (až na to logo, které je červené). Je sice pravda, že v css nemám ani žblebt o @ pravidlu, ale v době kdy se šetří na každém bajtu, ne-li bytu je to zbytečné - pokud se stránky správně tisknou a bez zmiňovaných barviček. Ale budu o tom uvažovat
8) Přece nebudu psát poměr plná funkčnost/cena - to příliš uším neladí k sobě... :o)
9) opraveno
10) až budu mít tolik referencí, tak budu happy jako blecha. mezitím je spousta času to změnit.
Uznávám, písmo už lze zvětšit, ale to je nutné, protože 65% není absolutně čitelné! (19'' monitor 1024x768)

Omyl me to stále tiskne obrázky... Testujete ve starších prohlížeích?
Asi máte pravdu, něco s tím udělám.
A velikost jsem změnil na 80%.
prosím vím že ještě né moc extra ale dělám na tom... vím že mozila a opera jede ale je to dělaný pro ie5> ... tak berte ohledy :)
www.odkazy.tk ... díky lidííí
NENÁVIDÍM LIDI CO SI NEUMÍ ZALOŽIT VLASTNÍ TÉMA! A taky jim zásadně neodpovídám...
Hehe... Moc jste se nevytáhl :-) Ty ikony co máte dole Vám nefungujou!
Btw: Váš PageRank je 0/10... To je docela blbý výkon, když uvážíme cenu :-)
Doěla Vám řeč? Nebo nevíte o čem se mluví :o)?
Ty iconky dole mi pochopitelne fungují, i když je pravda že XHTML valid to není - způsobuje to WZ reklama kterou nemohu změnit! a CSS neodkazuje přímo na kontrolu - to ještě změním.
Teď už Vám fungují, ale že nefungovaly to nepopírejte!

A co ten PageRank? Nevíte co to je? Co Vy vlastně víte o SEO? Alespoň co znamená ta zkratka? Vaše stránky a SEO, to nejde dohromady, ale to Vy asi víte... (nebo Vás to nezajímá?)
>XHTML valid to není - způsobuje to WZ reklama kterou nemohu změnit!
A co komentář <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> ?